Güneş kremini sırtınıza kim sürer?

arkadaşlar 2 arkadaş denize erkek erkeğe gittiğinizde sırtınıza güneş kremini kime sürdürtürsünüz güneşlenmek istiyosunuz ve kendinizde süremiyosunuz tabi haliyle bu soruyu sorma amacım erkek sırtını başka bi erkeğe sürdürtmek istemez çekinir aynı şey bayanlar için geçerli değil onlar çekinmezler.

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Şezlong a sıkarım güneş kremini sonra ayılar gibi sırtımı şezlonga sürterim :D

4|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Niye cekinir ki erkekler, cilt kanseri riskini aliyorlar ama sirtlarina gunes kremini surdurmuyorlar baska erkege? Ilginc. Arkadaslarim arasinda boyle seyleri takani pek gormedim acikcasi.

0|0
    0|0
  • Kimse Yok mu diye bağırıyorum :)

0|0
    0|0
  • sirtina evde sür öyle git denize :-)))))))

0|1
    0|0
  • annem :D o yoksa yanımda kendim sürüyorum artık olduğu kadar..

0|0
    0|0
  • denize kimle gitmişsem ordan biri sonra ben de ona sürerim

0|0
    0|0
  • Sevgilim surerdi bi zamanlar :)

0|0
    0|0
  • nedense bir erkeğin başka bir erkeğe krem sürmesi dikkat çekici oluyor ama kızlar için öyle bi sorun olmuyo benim için de olmaz yani :)

0|0
    0|0
    • işte bende onu dedim ya soruda bi erkek en yakın arkadaşının sırtına bile sürse güneş kremini garip kaçar tenine deymesi felan bi erkeğin garip hoş değil bana göre yani aşağıdaki arkadaşa göre mesela normalmiş şimdi düşünüyorum ben mi anormalim acaba diye :D

• evet herhalde öyle olduğunda kendi imkanlarımla sürücem başka çare yok artık :D

• ahaha evet :D

• kendi kremimi kendim sürerim hatta tek taşımı bile kendim taktım :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• buna çok acayip oluyor diyen kızlar biraz açık olsunda sürsünler bi zahmet krem sürermisiniz dersin karşındaki kezban sex yaparmısın anlar sonrada acayip oluyormuş

0|0
    0|0
  • Başka bir erkek senin sırtına güneş kremi sürünce, bekaretin mi bozuluyor sanki? :S Ayrıca kendin sür.

0|0
    0|0
    • sırtına nasıl kendin sürcen ayrıca erkekler araında öyle bişey vardır çekinir insan

• Acaba ben hangi cinsiyete tabiyim? :S

• onu sen kendin bilcen

• Niye çekinsin dostum 3 gün önce başıma geldi :)

0|0
    0|0
  • hiç kimse kendimde süremem zaten o yüzden sırtımı hep korurum yanmasın diye

0|0
    0|0
Yükleniyor...