Böyle beslenirsem kilo verir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim?

2 haftadır rejimdeyim ve formla onla bunla besleniyorum. Normal yemek yemiyorum. Çok saçma ve dengesiz besleniyorum. En fazla 2 hafta dayanıyorum. Diyette olmadığım zamanlarda aşırı yemek yiyiyorum yani ortam yok ya çok yiyiyorum ya az ama bu formları falan yiyince hiç doymuyorum. Gunluk 600 700 kalori aliyorum. Ama bugün sağlıklı beslenmeye karar verdim. Mesela kahvaltıda yulaf ezmesi yiyip öğlen haşlanmış tavuk göğsü yedim yaninda yagsiz salata az önce de 1 yemek kaşığı ve 2 domatesten oluşan menemen yaptım. Bu şekilde gidersem ve spor yaparsam su 10 kilo fazlamdan kurtulur muyum? Tatlı yemiyorum çok

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tatlıyı kesmelisin çok az yok ;) , sonra kafana göre diyet yapma bir diyetisyenden yardım al ki yarın öbür gün bünyen zayıf düşüp büyük bir hastalığa yakalanma Allah korusun , Kalori bir çok şekilde yakabilirsin spor başlıca bir çözüm tabi ki , dediğim gibi asla kafana göre diyet yapma nette yazan programlarada uyma...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• https://www.facebook.com/meteronder bu adamı ekle ve cidden bana 7 kilo verdirdi sana ücretsiz program yazar ve saat saat takip eder inan muhteşem birisi ama mesaj at şu an açık

0|0
    0|0
  • evet kesin veirirsin

0|0
    0|0
  • Ya böle şeyler saçma ya anlamıyorum yok onu yeme bunu yeme. kontrollü yiceksin herşey den

0|0
    0|0
  • koşarken yemek ye :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı fazlalar bendede var bende dengesiz yiyorum bir ara aynı şekilde formla falan diyet yaptım 4 kilo versim sonra 6 kilo geri aldım tavsiye etmem şu an uyguladığım ve ayda 5 kilo verdiren diyeti yazıyorum
    Kalkınca 1 bardak su
    9.30da 2 ince dilim ekmek 1 kibrit kutusu kadar beyaz peynir 1 yumurta sınırsız domates salatalık biber 1 su bardağı süt
    11.30da 1 porsiyon meyve
    14.30da 6 yemek kaşığı sebze yemeği ya da 3 köfte ya da tavuk ya da etli yemek ya da 6 yemek kaşığı kurubaklagil yanında salata 3 yemek kaşığı yoğurt 1 dilim ekmek veya 1 kase çorba veya 2 yemek kaşığı pilav bulgur
    16.30da 1 porsiyon meyve ve 3 yenek kaşığı yoğurt
    19.00da 3 köfte veya tavuk veya etli yemek veya 6 yemek kaşığı kurubaklagil veya balık yanında salata 1 ince dilim ekmek veya 1 kase çorba
    21.00 1 porsiyon meyve
    22.00 1 su bardağı süt
    Saatleri diyetisyen belirledi metabolizmanın verimli saatleri :)

0|0
    0|0
  • Karatay diyetini tavsiye ederim ben 10 kilo verdim onunla ve geri almadım denemelisin

0|0
    0|0
    • doğru söylüyorsun di mi zor durumdayım çok kafaya takiyorum öylesine yorum yapmış olma ya

• Denedigim faydasını gördüğüm bir diyet işte ne demek istediğini tam anlamadım ya neyse

Yükleniyor...