Okçuluk hakkında bilgisi olan, ilgilenenler bakabilir mi?

Bu spora yeni başlamak istiyorum ve bana aksesuarlarını almam söylendi okçulukta olması gereken aksesuarlar nelerdir

Güncellemeler:
Parmaklık ve ok çantası dışında almam gereken bir şey var mı

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yakalı beyaz t-shirt almak zorundasın. Giyim o şekilde. Bir de açma germe yapmak adına bir şey vardı da adını unuttum. Yüzücüler de ısınmak adına onu kullanıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yay çeşidine göre de değişir gereksinimler ama ortak paydalar var; Duruş çok önemli bir faktör haftalarca duruş antremanları yaparsın eğer alışık değilsen. parmak tendonlarının gelişmesi lazım sağlıklı bir atış için bu da çok önemli.

1|0
    0|0
  • okçulukta denge önemlidir

1|0
    0|0
  • Özel eldivenleri oluyoe diyw biliorum sora ok ucu lazim

1|0
    0|0
  • bilen birine sor :)

0|0
    0|0
  • Okçu olma koxper derler.

0|1
    0|0
  • Süper ama bir bilgim yok ne yazikkim

0|0
    0|0
  • Öğrendiniz mi ne alınması gerektiğini? Ben de yeni başladım :)

0|0
    0|0
    • Ara vermek zorunda kaldım ama sadece parmaklık ve ok çantası aldım sadece diğerleri oradan verildi

• Ben de yeni başladım. Devam ediyor musun nasıl gidiyor? Bizim kursta parmaklık kolluk vs veriyorlar. Ok çantası da gerekmiyor

• İzmir Atatürk stadına gidiyordum sadece ok çantası ve parmaklık aldım YGS ye gireceğim için ara vermem gerekti ama sınavdan sonra devam edeceğim

Kızlar Ne Diyor 1

• Ücreti ne kadar masraflı mı bende başlamak istiyorum da

0|0
    0|0
    • İstanbul'da aylık 120-300 arası fiyatları. Ekipmanı onlar veriyor benim sorduğum gittiğim yerlerde

Yükleniyor...