Genç kızların olgun erkekleri tercih etmelerinin nedeni nedir?

genelde kızların kendilerinden daha büyük erkeklerden hoşlandığı bilinir.bunun sebebi ne olabilir sizce ? hayat,sevgi ve seks yönünden deneyimli olmalarımı ?yakışıklı yada karizmatik olmalarımı ? yoksa kızlara şefkat gösterebildikleri içinmi ?

bayan üyeler cevaplasın özellikle...

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Kadın ruhunu daha cok anlıyorlar sanki :)) yaşadıkları deneyimden olsa gerek..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kalıplar...

Erkek modeli: güçlü, karizmatik, korumacı, sert

Kız modeli: yardıma muhtaç, duygusal, prenses tiplemesi

Olgun erkek daha çok ilgi görür çünkü çocuk gibi değildir ama bunun yaş ile alakası yok bazen 18 yaşındaki bir genç 40 yaşındaki bir adamdan daha olgun olabiliyor. Kişilik meselesi yani :)

0|0
    0|0
  • Açıkcası hep kendimden büyük erkeklerle beraberdim. Kendi yaşıtlarımla hep arkadas oldum ama bunu hiç nedene bağlamadım. Yani yaşıtlarıma çocuk gözüyle bakmadım aklı basında arkadaslarım da var. Buna cinselliği de katamam cunku erkeklerden cinsel tatmin de istemedim şimdiye dek. Ama erkek de şarap gibi biraz. Büyüdükçe daha güzel oluyor yüzü. Ama yakışıklı diye de hiçbir erkekle cıkmadım :S. Şefkat de beklemedim ailemden ve arkadaslarımdan yeterince gördüm. Neden ben yaşımdan büyük erkeklerle cıktım o zaman bugune kadar. Beni kendimle yüzleştirdin :D :D

0|0
    0|0
  • genelde kızlar erkeklerden daha cabuk olgunlastıgı ıcın yasıtlarıyla fazla anlasamıyolar sanırım ki mantıklı olanda bence erkegın bı 5 yas falan buyuk olması

1|0
    0|0
  • yaa toy erkek çekilmez bakıcılık mı yapalım sevgililik mi anlayışlı olsun görmüş geçirmiş olsun arada bebekliği tutarsa sorun olmaz

0|0
    0|2
  • evet erkekler gec olgunlastıkları ıcın. yalnız bence en fazla erkek kızdan 8 yas buyuk olmalıdır. eger kız gıdıp 20 yasındayken 40yasındakı adamla birlikte olsun falansa eger kastettıgın işin icinde baska bi çıkar vardır.

0|0
    0|0
  • ben olgun erkek sevmem.

1|2
    0|0
  • bazı erkekler geç olgunlaşır. 30 yaşında bir erkek 25 yaşındaki kıza denktir.

0|0
    0|0
  • şişmanseverler- olgunseverler olabiliyor bazen . Fakat istisna...

0|0
    0|0
  • alakası yok ben yaşıtlarımdan hoşlanırım. en fazla 3 yaş büyük olabilir büyük konuşmak gibi olmasında

0|0
    0|0
  • Olgun erkekler cok itici geliyor ben mi tuhafım digerlerimi bilemem

0|0
    0|1
    • eğlenilecek kızzında ondan...:D

• banada gözü açılmamis ergen kizlar itici geliyor. ben mi tuhafim ,digerleri mi bilemedim

• Sen tuhafsın... Söyle bir söz var bilmem bilrmisin erkekler kızlardan iyi bir gecmis kızlara erkeklerden iyi bir gelecek bekler.yani gözü acılmamıs saf kızlar erkeklere daha cazip gelir...

• Erkekler geç olgunlaştığı için.

0|0
    0|0
  • Erkekler gec olgunlastiklari icin olabilir

0|0
    0|1
  • Nickin güzelmiş Sayın Şişmanbayansever

0|1
    0|0
  • babasından sevgi eksikliği ya da gercek anlamda olgun beyinli erkek arama yaş olarak olgunluk değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• valla kardeş kızlar kendilerinden büyüklerden hoşlanıyorlar ama 26 yaşındayım kendi yaşımdaki tanıdığım tüm kızlar tam bir odun kendilerini akıllı sanıyorlar olgun sanıyorlar ama bildiğin mallar bu yüzden evlenmek üzereyim ve birlikte olduğum kadın 30 yaşında benden 4 yaş büyük ancak aklı başında oluyor erkeklerin kücüklerini bilmem ama kızların kücükleri bildiğin sığır oluyor hiç çekilmiyor sıktılar yani şimdiye kadar hep kendi yaşlarımda birlikte oldum bıktırmışlardı beni artık tripleriyle acaip acaip huylarıyla sorunu tersten yaz bence daha mantıklı olur :D

0|0
    0|0
  • 18-20 yaşında kızlar 30-35'lik paralı erkeklerle takılıyor sanırım bundan bahsediyorsun. tek açıklaması, para ve imkan. 18-20 yaşında bir çocuk donunu çekemezken olgun erkek genç kızı hayallerindeki hayata götürür. yedirir içirir gezdirir tozdurur harcar da harcar. kızlar artık bunu düşünüyor, nasıl olsa zevk aldığım için önüme gelenle yatıyorum. bari bedavaya gitmesin...

0|1
    0|0
  • sevişmek

yanlarında büyük birini görerek ve göstererek ego tatmini.

bir çok şey. sayarsam ülke karışır.

0|1
    0|0
  • evlatlık almicak koca alacak ondan

0|0
    0|0
  • Bazen de abartıyorlar bu oldun erkek mevzusunu yani kız adamın yanında değil sevgilisi kardeşi gibi bile durmuyor bazen :D Çok gülüyorum .

0|0
    0|0
  • Kim diyor onu ; ) bende kendimden 10 küsür yaş büyük 3 bayandan evlenme teklifi aldım şu ana kadar , Herkesin tercihleri çok farklıdır bu genellemelere inanmayın

0|0
    0|0
  • olgunluk yaşta değil baştadır. yaşının gereğini yerine getirebiliyorsa bi erkek ; yaşıtı olan bi kızla gayet iyi anlaşabilir.

0|0
    0|0
  • olgunsun ama arayıştasın demek ki sadece şehir efsanesiymiş bu söylediklerin...cevap verdim bir erkek olarak ama kusuruma bakma artık...

0|0
    0|0
    • herkes arayıştadır genelde

aksini iddaa eden yalan söyler

teklif var israr yok

gelen gelir gelmeyen yoluna

bu kadar basit

• parası yüzünden ...oldukça mataryalist...seküler sebebler...en azından %60 ı

0|1
    0|0
  • Türkiyedeki Dizi-film Kültürü kardeş.

0|0
    0|0
  • Soruda sübliminal mesaj var gençler dikkat. :D

0|0
    0|0
  • baba figürü

0|0
    0|0
  • Tamamen duygusal olabilirmi ?