Protein tozu hakkında?

Günde 60 gram aliyorum arti gunluk beslenme meyve filan arkadasim bana cok fazla alıyosun 2 gunde 1 olcek yeter diyo ne yapmaliyim halimden memnunum oyle devam mi ediyim yoksa arkadas tavsiyesine mi uyayim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boyun kilon ve yaptığın sporu kısa bir şekilde özet geçermisin Bana

0|1
    0|0
    • 1.80 70 kiloyum cogunlukla kosuyorum agirlik ve boyun ve bench press calisiyorum

• Teşekkürler :))

• Rica ederim başarilar:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen halinden memnunsan yine aynı şekilde dewam et. Benim en son cktğm çocuk ta kullanıyodu fazlasının zararı olabilirmiş öyle biliyorum

0|1
    0|0
  • Bilene sor , hemen kasları şişirme , Çin malı gibi sakata gelirsin bak :)) sana söylemesi

0|1
    0|0
  • Uzman birine danisman daha mantikli buradan havadan bilgilerle olmaz. Dogru kullanilmadigi taktirde vucuduna zarar verebilir.

0|1
    0|0
    • Salondaki hocalardan birini aradim sorun yok dedi :)) problem kalmadi yani yinede ilgi icin tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir antrenmandan sonra bir de yemek aralarında al. Her porsiyona bir ölçek kat.

0|1
    0|0
  • oncelıkle kardesımm sana spor hakkında bılgı verım bn kıngbox muytayn judo aykıdo yapıyorum fıtnesta ama proteın tozu hıc kulnmadımmm ve cokkk berbt bır sey damarda tıkanıklık oluyoo cok sısırme meydana gelıyoo ıı deıl ılerde sıkıntısını gorursn

0|1
    0|0
    • Bende muay thai yapiyorum kilo almam lazim ideal kiloya ulasinca birakicam tozu

• iide kardeşim kılo almak senın elınde sporcu adam ztnn proteın tozu zarar bn sana dıyım kullan

Yükleniyor...