Üstün zekalıymışım. Ne yapmam lazım?

Çevremdeki insanların farketmesiyle ve kendi araştırmalarım sonucu psikoloğa gittik. Onca testten sonra üstün zekalı olduğumu söylediler. Lise3 e gidiyorum az kaldı :) Üstün zekalılar okuluna gitmem için çook geç kaldım :) Ne yapmam lazım?

0|0
20|39

En İyi Erkek Görüşü

• SEN BURDAKİ BOŞ KONUŞAN İNSANLARA BAKMA Bİ ÇOĞU GERİZEKALI OLDUĞU İÇİN ÇEKEMİYOLAY BAZILARI CAHİL KALMIŞ N YAZIKKİ TÜRKİYEMİZ BÖYLE Bİ HALE DÜŞTÜ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Üniversitede istediğin güzel bir bölüme gir.Başarılı olursun orda zaten.

1|0
    0|0
  • Ahh liselim :)

2|1
    1|0
  • adı zeki olan bi adamla evlen hemen senin zekanla onun zekiliği birleşince ortaya ikinci bi einstein çıkabilir

0|0
    0|0
  • Psikolog yanlış yorumlamış olabilir çünkü bence zeki olan insan böyle bir soru sormaz

3|2
    0|0
  • binlik pazıl al onu yap

1|0
    0|0
  • zeka seviyeni gerilet.

4|0
    1|0
  • Beni EKLE ... :) çok ihtiyacım var.

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu soruyu soracak kadar aptal olmamakla işe başlayabilirsin :)

Başlangıcın büyüğü küçüğü olmaz :)

2|0
    0|0
  • Türkiye'de kendini üstün zekalı sanan insanlarla,nefes alabilen insan sayısı birbirine çok yakındır.Sana sıra gelene kadar okumaya devam et,biz seni ararız :)

2|1
    0|0
  • Sende o bahsettigin zeka olsa ne yapman gerektigini bizim gibi siradan insanlara sormaz

zaten cevabi kendin bulurdun.kendini bu sekilde motive etmeye callismani taktir ettim:)

1|1
    0|0
  • bendede anştayn kadar zeka var fakat diploma yok. üstün zekalı var 12 yaşında üniversite bitirir. üstün zekalı var kendini ifade edemez .üsütün zekalı var fakat geç fark edilyor sen hangi değerlendirmesin acaba.

1|0
    0|0
  • ben de üstün zekalıyım, kapışalım mı ?

2|0
    0|0
  • Ben de ustun zekalıymışım,8. sınıftayım neyapmalıyım bılmıyorum uzun sureden beri araştırıyorum artık tuhaf tuhaf şeyler başıma gelıyor totem gıbı şeyler yapmaya basladım ıstemeden ben neyapmalıyım derslerım orta derece pskologamı gıtmelıyım anneme babama desem dalga geçerler neyapmalıyım yardım edermısın?

0|0
    0|0
    • Kim ustun zekali oldugunu soyledi bir teste girmen gerekio o test sonucunda mi ustun zekali ciktin

• Bu tespit bende ilokul 3üncü sınıfta yapılmıştı ve direkt 5. sınıfa geçmem düşünülmüştü ben istememiştim.

Geç bir tespit olmuş. Sen şizofren olabilirsin ve doktor kendini iyi hissetmen için bunu desteklemiş olabilir.

;)

0|0
    0|0
  • ben "üstün zekalı" birkaç insan tanıdım (zeka diye bir şeyin olmadığını savunanlardanım, ki bu bilimsel bir hipotezdir). sana şunu söyleyebilirim: yapacağın bir şey yok. okula falan da gitme. güzel güzel hayatını yaşa. bir de "ben çok zekiyim" ayaklarına yatma. sen kaybedersin. çevrendeki herkesi kaçırırsın. hayatın boyunca yanlız kalırsın. sanki böyle bir şey yokmuş gibi hayatına devam etmen lazım. benden söylemesi.

0|0
    0|0
  • :D Sen de bunu yedin :P

link

Şaka bir yana ışınlanmayı felan icat et iyi olur .

0|0
    0|0
  • Bence kendini geliştirmeye bak önemli olan bu değilmi hangi konularda ilgilisin ;) arkadaş konusuna gelirsek yalnızlık da okadar kötü değil bende yalnız takılmayı severim.

0|0
    0|0
  • Üstün zekalıtmışssın ne yapmam lazım öylemi :D Şimdiye kadar farketmediysen sen hiçbirşey yapma olur mu :D

0|0
    0|0
  • üstün zekalı olduğunu bu yasında farkettiysen bisey yapmana gerek yok

0|0
    0|0
  • ne testi yaptılar da sana üstün zekalı çıktın?bende şüpheleniyorum bir başvurayım.belki beyin göçü yaparım,belkide gerizekalısın derler olduğum yerde kalırım

0|0
    0|0
  • Üstün zekalı olmak pek birşey kazandırmaz üstün zekalıların geneli yaşamayı bilmez mesala ben bilmiyorum ama üstün zekalı olup olmadığımdan şüpheliyim :(

0|0
    0|0
  • of direk yat uyu nasıl olsa var

1|0
    0|0
  • Doktordan rapor al git Oxford'a başvur panpa.

1|0
    0|0
  • Namaza Başla

1|0
    0|1
  • 3 yaşındayken felan farkedilir o.

lise3 harbi geç olmuş xd

1|0
    0|0
  • Valla sen bişi yapma o sana bişiler yapar muhakkak..

0|0
    0|0
  • Üstün zekalı olsan buraya böyle kendinin reklamını yapmak için konu açmaz idin.

1|0
    0|0
  • Sen takma kafanı gelecegini dusun..😉

0|0
    0|0
  • benim gibi alanında başarılı ol :) sende bendensin. ;)

0|0
    0|0
  • zekanla dişiliğni birleştir sora belki beni tavlamaya yaklaşrsın ama çok uğraşman gerek

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 20

• Üniversitede güzel bir bölüme girerek bunu ispatlayabilirsin.Başarılar.

1|0
    0|0
  • üstün zekalı olmak çok da ayrıcalıklı bir durum değil bence artılarından çok eksileri vardır... sizden daha çok şey bekleniyor hayattan herşyi başarmanızı herşeyin üstesinden gelmenizi beklerler... beklentilerin çokolduğu bir yerde üretmekten çok geriye çekilme olur... zeka duyguları körertir çoğu zaman, çünkü hep mantıklı olman beklenir..kendininde dediği gibi yaşıtların sana göre hep çocuk... büyüklerinde hep kurcalıyıcı..birde bu üstün zekalı olmak da bana biraz nasıl desem saçma geliyor çünkü zeka bir çok alt etken oluşur herkesesin zeka alanı farklı coklu zeka olarak bakarsak olaya müzik, resim, sözel , sayısal , doğal, bendensel ama bizim ülkemizide sayısla zekaya sahip olanlar hemen üstün zekalı olarak görülüyorlar...analikit ve eleştirel yönleri ağır bastığı için...

peki diğer zekaları ağır basanlar ne oluyor. beyininizin sağ ve sol loplarını kullanabiliyormusunuz...

0|1
    0|0
    • ciddi ciddi cevaplamışsın. azminden dolayı sana +1

• :)))

bazen ciddiye almak gerekirx

• Ustun zekalilik cok guzel bisi bnce bnde ustun zekaliyim ve ustun zekalilar sinifinda okuyorum kesinlikle normal bir insandan ayiran bir ozellik bu

• 1|1
    0|0
  • senin zekandaki farklılığın daha önceden anlaşılmış olması lazım değil mi? ailen , çevren? nerde yaşıyorsnz batıda mı doğuda mı; merkezde mi, lçede mi,? yani eğer batıdaysanız ve merkezi bi yerdeseniz ki olmasa da farkedilmiş olması lazımdı şimdiye dek. çünkü üstün zekalılar kendilerini bebek yaştayken belli ediyorlar. erken konuşma, erken okuma-yazma gibi. sende bunların hiçbiri olmadı mı?

0|0
    0|0
    • Anakara merkezde yaşıyorum. Erken konuşmuşum , yürümüşüm. Okuma yazmayıda erken öğrendim ama kimse fark etmedi.Ben derslerime hiç çalışmam tek bir kere defter açmışlığım yoktur.Ama derslerim çok iyidir.Karneden sonra öğretmen olan bir kuzenim var karnemi sordu,söyledim.O da sen üstün zekalı olabilirsin dedi çalışmadan derslerim çok iyi olduğu için.Bende kafamda önce kendimi değerlendrdm gerçektende çoğu insandan kendmi her konuda farklı görmüştüm.Daha sonra doktora gittik olay böyle işte...

• Cok ayip ustun zekalsin ve bize ne yapman gerektigini soruyorsun. Halbuki benim gibi geri zekali birinin geri zekaliyim ne yapmam gerek diye sormasi lazimdir. Bu isin içinde bi terslik var.

0|2
    0|1
  • Bende ustun zekaliyim 1. Siniftan beri merter fatih kolejinin ustun zekalilar siniflari var orada okuyorum yani bence bu ovunulcek bisi bununla gurur duy derim

0|0
    0|0
  • Üstün zekalıymışım. cümlesi bile tüm tezi çürütür beyb

0|1
    0|0
  • intihar et

0|1
    0|0
  • zeki ama çalışmıyor.küçük susamsın sorancan <3

1|0
    0|0
  • o degilde o doktordan o doktora gönderen doktorun zekasinda sorun varmis.

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar sınıf atlaman falan lazımdı

0|1
    0|0
    • 12 yaşında veletin teki, oxfordu bitirmiş doktora yapıyordu.

• bu üstün bi zeka değil ki benimkii 138 ben de mi üstün zekalıyım :D:D

• Bnim iq seviyem 150 zaten 100 den 110 kadar parlak zeka 110 130 zeki 140 150 ustun zeka 160 ve ustu dahi oluyo

• hiçbişey için geç değil zekiye :D

0|1
    0|0
  • aptallaştıramadıklarımızdan mısınız.

0|0
    0|0
    • :) Ama böyle olmak biraz kötü. Mesela hiç arkadaşım yok hepsi çocuk geliyo.Saçma konularla uğraşıyolar.Sanırım üstün zekalılar kendileri gibi insanlarla arkadaş olabiliyomuş.Amaann :D

• gidin gelin dönün o halde. aman. :D

• Bizim sinif ustun zekalilar sinifi oldugu icin ben hic ole bisi yasamiorum zaten ustun zekali oldugum 7 yasimdan beri belliydi

• Vakit geç.

0|0
    0|0
  • Fazla olanını sakla :)

0|0
    0|0
  • kullan zekanı insanlığa bi yararın dokunsun :D

0|0
    0|0
  • seni hemen Süper Mod yapalım

site yönetimi buraya bakabilir mi?

0|0