Basen ve kalca eritmek icin?

Basen ve kalca eritmede bildiginiz ise yarar yontemler neler? Deneyim cabuk sonuca vardiginiz? Memnun kaldiginiz?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Vucydun en siki ve encok yag toplanan bolgesi kalcalardir bu yuzden kisa surede imkansiz eritebilmen. Zamanla olacak bir sey bu. Ilk basta yagli besinlerden ve tatlilardanuzak durmalisin. Bol bol su tuket. Hareket olarakta zumba videosunu ac evde yap. Plates deniyebilirsin bunun yaninda sakin bisiklet calisma derim ben yoksa farketmeden kas kutlesu olusturursun bunun yerine evde squat yap merdivenleri in en onemlisi de bol boltempolu kosu yap.8-10km kadar

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Merhaba,

Kalça ve basen bölgesini eritebilmen için haftada 3 gün,

30-45 dk koşu ya da

40 dk yürüyüşle birlikte 10-15 dk koşu

şeklinde kardiyo önerilerim olacak. Ayrıca koşmayı severim diyorsan interval kardiyo sistemini kesinlikle öneririm. Hepsinden daha etkilidir. Öte yandan beslenmene de çok dikkat etmen gerek. Ayrıca squat hareketini de kalçanı sıkılaştırman için öneririm. Şekil verirsin ve daha ince dururlar.

x-sport

1|0
    0|0
    • Tsk. Ben pek kosamiyorum. :/

• Hayor astimim var tikaniyorum 2 dk da

• Merhaba,
      Ben haftada beş gün 45 dakika eliptik bisiklet kullanıyorum. Sıklıkla squat, karın ve bacak hareketlerinden oluşan fitness yapıyorum. Ama eliptik eksik etmiyorum. İnterval kardiyo yavaş ve hızlı temponun bir arada yapılması mı? Eliptik bisiklet tek başına kardiyo çalışma şeklinde kullanılırsa etkileri nelerdir bilginiz var mı? Teşekkürler.

• eliptik bisiklet kalça için bence en iyi hareket spor salonuna gidiyorsan yap derim ama yok diyorsan tavsiyem bisiklet

1|0
    0|0
  • bölgesel eritme gibi bir olay mümkün değildir.
    Ya bölgeyi çalışarak sıklastırırsın, ya da cerrahi müdahale

1|0
    0|0
  • bana boy kilo ve yağ oranını soylym bıde kalca resmnı atarsan ozelde uygulayacagın progaramı soylyeblrm sana? sapıklık olarak anımsama özel ders verıyorum hocalık yapıyrm

1|0
    0|0
  • soru kendin ile alakalı ve profildeki sensen eğer, bence hiç bir şekilde buna ihtiyacın yok.

1|0
    0|0
    • O ben degilim.

• hmm, o halde ne kadar basen ve kalçan olduğun ile alakalı yorum yapmak gerekir ama ben bir erkek olarak kadında kalça ve çok fazla olmayan basenin çekici olduğunu düşünüyorum.

• son bir kaç gündür sitede bunun için duvara vurma sorusunu görür oldum..

1|0
    0|0
  • Benim deneyimim yok ama once çikolata yı yağlı şeyleri bırakmalısın ve spor yap kendi fikrim ne kadr işe yarar bilemem ama

1|0
    0|0
  • en iyisi ve tek yöntem var bisiklet

1|0
    0|0
  • yürüyüş

1|0
    0|0
  • Bence sarkma/asiri yaglanma yoksa eritme. Dolgun kalcalar daha seksidir. ;-)

1|0
    0|0
  • bisiklet ve tabi seks erkeğin rolünü üstlen klasik pozisyonda kalçalarını sıka sıka abanıcaksın :) yastık mastık idare et işte kimse alta yatmaz bunun için :)

0|0
    0|0
  • ağırlıksız squat yap
    ama bu işler boğazını tutmakla oluyor

0|0
    1|0
  • Keşke tüm kızlar squat yapsa.. :)

0|0
    0|0
  • Dudduvara vuruyolarmis bilmem :)

0|0
    0|0