Beyler toplanın konumuz vucut geliştirme?

Şimdi arkadaşlar "yaş 17 boy 1.76 kilo 59"

Bir arkadaşım günde 4 öğün yemeye çalış ve her yemekten sonra barfix çek hızla metobolizman yavaslar ve hem kilo alıp hemde aynı anda kiloları kas yaparsın 1 ay'a kadar toplarsın vucutda yapmıs olursun dedi.. Sizce bu nedenli doğru?

Güncellemeler:
Sizde biseyler önerin bu arada :/

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne mi alakasi var kesinlikle dogru yapmis nlyuna gore cok zayifsin bisuru cocuk taniyorim senin gibi emin il igrenc duruyolar kas yaptilar kilo yok birsey yok cok itici duruor arkadasin deilde bir egitmene git ben 1 80 im 89 kiloyum bana 2 3 kilo daha al gel dedi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• hayatımda bu kadar saçma birşey duymadım bir kere kiloları yani kastettiği yağları kas yapamazsın. ayrıca barfix çekersen metobolizman yavaşlamaz.

0|2
    0|0
    • aynen doğru

• Peki illede kilo aldıktan sonra mı vucut calısmam lazım aynı anda hem yeyip hem calıssam. olmaz mı?:/

• zaten bence kilo verenlerin yaptığı en büyük yanlış şu kilo vereyim sonra kas çalışayım. herkes sanıyorki diyelim ilk ay 5 kilo verdi hepsi yağ sanıyor alakası yok 2 kilo su 2 kilo yağ 1 kilo kas kütlesi gitmiştir. yani kilo verirken kas kütlesi kaybı da olur. eğer sen ağırlık çalışmazsan var olan kas kütlen de erir. ama ağırlık çalışınca kolum gelişecek gözüyle bakma olaya hayal kırıklığı yaşarsın. kas kütleni sabit tutmaya çalışmak için çalışmalısın

• Ne alakası var ya, acayip yüzeysel yaklaşmış olaya.

0|1
    0|0
  • ne alakası var saçmalamış :)

0|1
    0|0
  • yemekten sonra barfix cekmek cok aptalca, bence biri seni kandirmak istemis :) 4-6 ogun yemek yiyebilirsin eger kilo almak istiyorsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...