Insanity programı hakkında?

Merhaba arkadaşlar ben insanity adlı cardiyo programına başladım ama performansım çok düşük İlk fit testte sayılar baya düşük Isınmada yoruluyorum ısınmayı 3. kere tekrarlayamıyorum bile Size de böyle oluyor mu Yoksa kilomdan mı kaynaklanıyor 1.65 boyunda 73 kiloyum o kiloları vermek için yapıyorum insanityi

Güncellemeler:
İlk hedefim 65 kilo sonra 60 ve en son 54 sizce beslenmeme dikkat ederek kaç günde zayıflayabilirim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• insanity hmm evet o yağla beraber kası da takar koluna götürür fazla kilo yoksa yapmayın derim
    ciddi kondisyon ister yeni başlayan birisi için bu zor
    ilk başta fittest var ilerleyen günlerde fit test + 1 tane daha programla birleşiyor daha da zorlaşıor

siz p90x i araştırın o daha kolay daha eğlencelidir.

0|0
    0|0
    • P90X araştırdım ama o bana kilo vermekten çok kas yapmaya kas geliştirmeye yönelik geldi

• Tamam çok teşekkür ederim

• ne demek spor sağlıktır eklemler calıssın vucut kaslar calıssın basarılar dilerim aklına takılan bir şey olursa yazarsın

Erkekler Ne Diyor 4

• do your best forget the rest diye bir söz vardır, performansın devam ettikçe artacak sporden önemli şey istikrardır sakın bırakma yapmayı

0|0
    0|0
  • bende eskiden indirmiştim işe yarar cardio yaptırıyolar işe yarar sürekli yaparsan tabi yemene icmene dikkat edersen

0|0
    0|0
  • ınsanity inanılmaz bir programdır o programda ilk 1 hafta düzgün bir performans beklemek çok zordur.. elinden geldiğinin en iyisini yapmaya calışmalısın durmadan sürekli yaptıklarını yapmaya calışmalısın yapabildiğin kadarıyla.. ama şöyle birşeyde var o program sakatlanmaya çok açık bir program baktın gerçekten acı hissediyosun bırakıcaksın o gün yapmayı.. ama günü gününe yaparsan programa uymaya calışırsan mutlaka faydasını görürsün

0|0
    0|0
  • o nasıl oluo nerden başlıon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...