Herkes şu boya şu kilo nasıl tarzı sorular soruyo saçma buluyorum bir bakar mısınız?

bir kere herkesin kas yapısı farklı arkadaşlar, vücudunuzdaki kas oranı yüksekse daha ağır çıkar kilonuz, bu kilolu olduğunuz anlamına da gelmez, şişman durmazsınız.
Örneğin benle aynı boyda aynı kiloda görünen bir sporcu arkadaşımın kilosu benden yaklaşık on kilo fazla. Böyle sorulara yorum yapmak zor yani. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. İçim şişiyo on sorudan ikisi böyle olunca.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarımızın bilgisiz, bilinçsiz ve kulaktan duyma-sayfalardan okuma fikirlerle açtığı konular işte.
    Kimse işin bilimsel yönüne inme, araştırma ve öğrenme durumuna girmiyor.
    Örnek olarak, 1,71-72 boydayım ve şu an 80 kiloyum... Başta boy ve kiloyu okuyan biri kilolu ya da şişman olduğumu bile düşünebilir.
    Ancak görünüşte asla öyle değil!
    Biraz yapılı bir vücudum var ve üstüne spor+vücut geliştirme de eklenince, doğal olarak kas oranı epey arttığından kilom fazla oluyor.
    İnsanların fizik yapıları kişiden kişiye değişir... 1,65 olan bir kız için 55 kilo ideal olabiliyorken, 1,65 boydaki başka bir kız için de 65 kilo ideal olabilir.
    Ki örnek olarak Karadeniz kızlarının genetik midir bilemem ama genelde basenleri ve kalçaları geniş olur.
    Bakarsın mesela, gayet ideal kiloda ince belli bir kızın kalça ve basenleri geniş olur.
    Şimdi tutup da bununla başka yöreden bir kızı baz alarak kıyas yapmak doğru olur mu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Benim de kilom boyuma oranla çok fazla fakat kas yapısından dolayı, iri yapılıyım. Bence de kiloya göre bakılmamalı veya kilo verilmemeli. Dayanıklılığı arttırınca vücut zaten güzelleşiyor.

0|0
    0|0
  • bir kaç tanesine buna benzer bir cevap yazdım iplemediler, sorularında adı arkası kesilmiyor, sen bunu yazfın ama yine soracaklar:)) o yüzden artık iyi değil gibilerinden bir şeyler yazıp morallerini bozuyorum :Pp

0|0
    0|0
  • gına geldi o sorulardan artık

0|0
    0|0
  • Sende kopyalar hepsine aynisini paylaş :)
    Xper kazanirsin fena mi

0|0
    0|0
  • evet kardeş bende 70 kg kas 10 kg yağ var yağ oranım % 10 ben acıyomuyum konu
    arkadaslar kaslıyım kızlar sever mı dıye hayır
    ben sevıyorum kendımı kzılar sevse ne olur onemlı olan ınsanın kendını sevmesi katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • aynen arkadasım haklısın

0|0
    0|0
  • alıştık artık o sorular yok gibi geliyo gözüme :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Brawo haklısınız

0|1
    0|0
  • Saçma ama yapacak bir şey yok nesillerinin tükenmesini bekliyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...