Koşu bandıyla 3 haftada kaç kilo verebilirim sizce?

Şu an 58 kiloyum koşu bandıyla 3 hafta da sabah 45 akşam 45 dkka tempolu yürümeyle kaç kilo verebilirim acaba?

Güncellemeler:
Hevesimi kırıcaksanız yazmayın rica ederim 😒

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece spor yetmeyeceği gibi sadece diyet yaparsan da sarkarsın. Ben ramazandan sonra 2 günde 13.5 kilo verdim ramazanda diyeti bıraktım kilomu korudum bugünlerde spor + diyete tekrar başlayacağım. Diyetimin mantığı az yiyip hemen hemen her şeyden yemek. Spor olarak sabah akşam yatar ve kalkarken çekebildiğim kadar mekik çekmek (boynu ve beli zorlamadan tabiki) erkek olduğum için ben bisikleti tercih ediyorum sen koşu bandı ya da dışarda yürümelisin. Koşu bandındansa dışarda yürümek daha sağlıklıdır bandın bir eksisi vardı ama unuttum. Sen yürümelisin koşar ya da bisiklete binersen kas yaparsın bacaklarını hiç hoş olmaz. Diyet programımı daha önce soranlara göndermiştim özelden silmediysem sana da atayım.

0|0
    0|0
    • Atarsan çok sevinirim teşekkür ederim

• Ooo çok açıklayıcı olmuş çok teşekkür ederiim tamam sorarım :)

• Rica ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• 3 hafta boyunca haftada 3 gün 45 dakika sabah, 45 dakika akşam tempolu yürüme (7-8 km/sa) ile, beslenme programınla hiç oynamazsan toplamda yarım kilo verirsin. Beslenme düzeninde değişiklikler yaparsan bunu 2-2,5 kiloya kadar çıkarabilirsin.

x-sport

0|0
    0|0
  • mesaj at güzel bir program yapayim sana 3 haftada 6-7 kilo ya kadar verdiririm

0|0
    0|0
  • Onceden spor yapmadigin icin vucut once sikilasir
    3 haftada sadece kosuyla anca 1-2 kilo verirsin saglikli olani da bu

0|0
    0|0
  • koşu bandında geçirdiğin süre/1000

0|0
    0|0
  • koşu degil önemli olan kalori açıgı vermek kardeş
    40 dkka kossan 400-500 kalori yakarsın
    beslenmeye dıkkat etmezsen gene aynı kıloda kalrısın belkıde kılo alırsın

0|0
    0|0
  • Yemeye devam edersen hiç veremezsin. Önce fazladan aldığın gıdaları bırak.

0|0
    0|0
    • Yok çok yemem ben zaten hareketsizlikten dolayı

• Düzenli koşu yaparsan ve yiyecekleri özellikle şeker ve tuz kontrol altında tutarsan metabolizma hızına göre 3 veya dört kilo verebilirsin.

• 1 saat yeterli bide ymeene dikkat et zayıflarsın

0|0
    0|0
  • yemicen kızım yemicen

0|0
    0|0
    • Ya ben çok yemiyorum zaten hareketsizlikten dolayı böyle Obez değilim zaten 1.65 e 58 tam elli kilo olmak istiyorum ondan

• kilon iyimiş gerek yok vermene

• koşucaksın ablasıı yürümekle sadecee formunuu korursunn

0|0
    0|0
  • 0 kilo

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...