Vücut geliştirmek için yardım eder misiniz?

Arkadaşlar az biraz kilom var ve bu kilodan kurtulup biraz da vücut yapmak istiyorum yani fit durmak istiyorum sorduğum zaman çoğu kişi body ye gitmemi vücuduumu şişirmemi istiyor ama ben çok şişirmek istemiyorum ama biraz da olsun :) bazıları sadece koşu diyor yani sizce ne yapmam lazım fikirlerinizi merak ediyorum?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasim senin istedigin anladim kadariyla kondisyonlu olmak : dinc olmak

bunun icin en guzel yontem bence kendi vucut agirligin ile calisman

kosu ile cigerlerini acarsin ve vucudun dengelenir

sinav ile kol ve on gous tarafini duzene sokarsin

barfiks ile giua arlka ve kol kaslarini guclendirirsin

mekik ile istemedigin katli gobek yapisindan kurtulursun

bunlaei yaparken yemek duZeninle oynama ve calisma programini haftanin belli gunlerine sabitleyip 1 / 2 ay devam et

ilk zamanlar yorulursun sabirli ol

simdiden kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bana göre pilates yapmayı deneyebilirsin. Pilates zayıf bölgelerin güçlendirilmesi, dayanıklı, sağlıklı, fit bir bedene ve doğru postüre ulaşmanda yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • Al eve barfiks çubugu sonrasında şınav mekik ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• zaten istesende sisemezsin o işler öyle basit degil sen önce diyetini yapp hafif kilo cok tekrarlada agırlık calıs bodybulding mevzusu farklı ... şunu bizim millete anlatamadık gittii

0|0
    0|0
  • vücudu şişirmeyi böyle çok kolay birşey mi sanıyorsunuz siz? 5 yıl profesyonelce çalışıp beslenmezsen zaten şimen mümkün değil..body çok zor ve sabır isteyen bir spordur bunu unutma 1 senede alabileceğin kas kütlesi zaten 4-6 kg dır

0|0
    0|0
    • peki 3 aylık bir sürede vucut nasıl düzene sokulur yani nasıl bir program izlenmeli?

• kişiye göre değişir vücud geliştirme kişinin anatomisine bağlı ayrıca neye dayanarak 4-6 kilo dedin ben 2 ayda 2 kilo aldım ve bunu kas olrak

• ben ortalama olarak söyledim aldığın kilo sürekli her ay 2 kilo 2 kilo gitmez ilerleyen zamanlarda artışta azalış olur

• Sadece koşmak vücut yapmanı sağlamaz.Yapman gereken preotein takviyesi almadan, sadece doğal beslenerek spor yap.Ben olsam, [ ben zaten öyle yapıyorum da :) ] yüzerdim dünzlei olarak.

0|0
    0|0
    • biraz daha açabilirmisiin neler yapıosun nasıl yapıyosun ne yiyosun ne yemiosun?

• Protein ağırlıkle besleniyorum.Alsında herşeyi yiyorum ama gazlı içecekleri pek tercih etmiyorum.Protein almak spor yaparken olmazsa olmazdır.Çünkü, protein almadan spor yaparsan kasların erir zamanı gelince.Proteini bol besinleri araştır.Ben zaten 13 senedir yüzüyordum; bu senenin başına kadar ama kolumda sakatlık oluştu ve bir süre bıraktım ama yine başayacağım.Sen başlangıç olarak haftada 3 gün yüzebilirsin.1-1.5 saat arasında.

• Ayrıca yüzemem diyorsan da o kadar; spor salonuna gidip oradaki hocalardan bir program yapmasını isteyebilirsin.

• ağır ve yavaş zor hareketler

0|0
    0|0
  • kalbini yorma ii değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...