Fenerbahçe teknik direktörü kim olur?

Malum Aziz Yıldırım yaptı yine yapacağını.. Aykut kocaman ve roberto carlos da yine ismi geçen teknik direktörlerden. Kim gelir ne olur?

0|1
3|41

En İyi Erkek Görüşü

• Teknik Ekip şöyle olur :
    Antrenör : Aziz Yıldırım
    Yardımcı Antrenör : Aziz Yıldırım
    Masör : Aziz Yıldırım
    Doktor : Aziz Yıldırım
    Terapist : Aziz Yıldırım

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Aykut Kocaman'ın gelmesi zor bence. Çok sıkıntılı gitti ayrıca taraftar pek sevmiyor. Roberto Carlos gelmez zaten o seviyede değil. Kim gelir bilmem ama Genç ve hızlı oyun sistemi seven bir teknik direktör olmalı. Takımın ateşleyebilmeli. Durgun sistem ve aşırı kontrollü oyun yaramıyor Fenerbahçe'ye.

#çareyılmazvural :D

2|0
    0|0
  • Yeni teknik direktör su zamandan sonra hemen adapte olmalı. O yüzden yabancı olacağını ya da bu ulkeye yabancı biri olacagını zannetmiyorum. En buyuk aday İsmail Kartal gibi duruyor. Super kupaya 14 gun kadar sure kalmısken yeni bir teknik direktörün gelmesi zor gibi :D Gelirse de denildiği gibi aykut rıdvan tarzı bu kulubun evlatları olur ki kredileri olsun :D hayırlısı olsun ne diyelim azizcik yaptı gene yapacağını :D

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Onlar gelse ersun yanaldan daha mi iyi olacak? Bence bu tv de takımları eleştirenleri yapacaksin teknik direktör. Görelim bakalim sallamak ne kadar kolay

1|0
    0|0
  • Aziz e katlanacak bir Türk zor gelir artık. Yabancı birisini getirecekler

1|0
    0|0
  • roberto carlos

0|0
    0|0
  • ikiside gelmez bence :) ama fenerbahçeye iyi bir teknik direktör gelmesi lazım :)

1|0
    0|0
  • İsmail kartal kim ya

1|0
    0|0
    • Şu anki yardımcı antrenörümüz. aykut kocaman gibi biri..

• Mecazi anlamda:) yani ne tecrübesi varki gitsin paf çalıştırsın

• fatih terim gs yi 4 yıl üstü üste şampiyon yapmadan önce ne tecrübesi vardı? aragones geldi de ne oldu? fenerbahçeye fenerin evladı bir teknik direktör lazım ismail kartal 250den fazla maca çıktı fenerbahçemizde bir şansı hakediyor bnce

• Bence iki isimde olmayacak

0|0
    0|0
  • biraz da ben olayım mı abla? valla şımarmam söz :((

1|0
    0|0
  • Alexsandro de Souza

1|0
    0|0
  • Zıco gerı gelse cok ıyı olurdu

1|0
    0|0
    • zico iyi bir hoca değil. olsa şimdi dünya çapında olurdu onun sadece yardımcıları ve tekniz analizcileri iyiydi

• büyük başkan yine büyüklüğünü gösterdi bir kez daha hayran kaldım hiç kimse fenerbahçeden büyük değildir. o ses kaydınıda dinledim ya cehenneme kadar yolun var ersun yanal.

hoca olarak ismail kartalla devam edilmeli

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle türk olmalı. ya mustafa denizli ya da İsmail kartal. başka aday olmaz. aykut kocaman yıprandı olmaz.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım olsun..
    bazı maçlar forvette bazı maçlarda kalede oynasın..
    yazık birazda sahada tadını çıkarsın..
    takım onun nasılsa.. :)

0|0
    0|0
  • futbol konuşan kadınları anlamıyorum.
    biz victoria secrets izleyemiyoruz ve konuşamıyoruz da ama!

0|0
    1|0
  • aziz yıldırım olsunda kurtulun artık şu sorunsaldan...

0|0
    0|0
    • Baskani cok seviyorum ama ciddi sekilde yiprandi. yiprandigi icin takimi da yipratiyor..

• aziz yıldırım tabiki :D

0|0
    0|0
  • Kim gelirse gelsin aziz olur. O herif ne derse o olmuyor mu? Fenerin başbelası diktatör aziz

0|0
    0|0
  • Aziz yıldırım :)

0|1
    0|0
  • Aziz efendinin bu bitmek bilmez dağa taşa gökyüzüne sığmaz egosundan artık bıkmadımı bu fenerbahçeliler? Adam 15 yılda 15 hoca göndermiş...

0|0
    0|0
  • Az once fotomacta gordum mancini ile buyuk olcude anlasildi yaziyordu (yalan haber buyuk ihtimalle) ama gelse ne guzel olurdu diegoyu keser selcugu oynatirdi herhalde:)) (bu arada GALATASARAYLIYIM)

0|0
    0|0
  • sanırım ismail kartal bir süre takımın başında olacakmış başarılı olursa tamamen ona emanet olabilir olmazsa aykut kocaman geri dönecek gibi duruyor

0|0
    0|0
  • Aykut kocaman
    gelsin nolurrr asdsa. d

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural :)

0|0
    0|0
  • imzalar atıldıktan sonra acıklayacaktım ama madem merak bu raddeye geldi açıklıyorum benimmm :D

0|0
    0|0
  • romanci gelicek ya :D

0|0
    0|0
  • Gerek yok aziz yapar ama kirk yilda iyi birsey yapti bu sene sampiyon Galatasaray

0|0
    0|0
  • Lucescuda olabiliyor zamanında fenerbahçeyi çalıştırmış

0|0
    0|0
  • ben olurum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 3

• Bok yesin o Aziz.