170 boy 80 kilo bir bayanım. dayımın düğünü 2 ay sonra ve şık bir elbise düşünüyorum ama :( fiziğime güvenmiyorum sağlıklı kilo verebilirmiyim?

plates ve koşu yapma şansım var evde önerileriniz neler?

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• plates ve koşu yap yağlı tuzlu şekerli unlu şeylerden uzak durarak bol bol su iç 2 ayda mutlaka bir şeyler olur. ayrıca 2 hafta kadar sıfır tuz kullanarak 5 kiloya yakın zayıflama sağlayabilirsin ama bu yağlardan olmaz sudan olur. Çünkü tuz suyu tuttugu için tuzu sıfıra indirerek su kaybından dolayı kilo verirsin. tuza basladıgında ise 1-2 hafta icinde de verdigini alırsın :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 ay da 7-10 kilo arası verebilirsin sağlıklı bir şekilde haftada en az 4 gün koşmanı öneririm. özelliklede mümkünse kahvaltıdan önce

0|0
    0|0
  • Elbiseni düğüne 1 hafta kala al bence, bu süre içerisinde de yapabildiğince perhiz yap en fazla 60 kilo olmalısın boyuna göre

0|0
    0|0
  • 80 kilo biraz fazla evet. Form çayları sonra yemeği kıs. Akşamları 1 saat yürü yani terle falan. Öyle kilo atabilirsin. 2 ayda fit olabilirsin ama çabalaman şart

0|0
    0|0
  • sen bırak dugunu mugunu amerıkan futbol takımına oyuncu arıyoruz defans oyuncusu katılırmısın bıze?

0|0
    0|0
  • foto atsaydın yardım olurdum

0|0
    0|1
  • 80 kiloyla nasıl güveniyorsun. hani sarışın falan olsan. sarısınmısın. .

0|0
    0|0
  • Kendini damdan at baya veririsinkilo

0|0
    0|0
  • valla o kiloyla ben senin yerinde olsam çarşaf giyerdim

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 ay da en az 10 kilo verirsin. Kafana takma. Ekmek, makarna, pilav dan uzak dur. Cikolatada yeme. 6 dan sonra hicbise yeme. Bol su ic. Sporunu yap :) bak nasil kendine güvenirsin 2 ay sonra.

0|0
    0|0
  • boyun ne guzel bak :)) kilonuda verirsin dert degil yediklerini azalt ekmegi kizartmayi hayatindan cikar, duzenli spor yap kos dans et oryantel oyna vs vs bu sekilde z ayiflarsin birde sebze tuket sindirim sistemini hizlandiranlardan

0|0
    0|0
  • Dans yapabilirsin mesela internette zumba hareketleri filan var

1|0
    0|0
  • Gırtlağı kes spora başla işte yahu ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...