Çocuklarının annesi, evinin kadını olmayı kabul eder misiniz?

esinizi çok seviyorsunuz,onun da sizi sevdiğini biliyorsunuz fakat kocanız calısmanızı istemiyor..güzel bi mesleğiniz var üniverste mezunusnz..evde oturup cocuklarının annesi evinin kadını olmayı kabul eder misinz?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• olmam.hayat bu nolcgı bellı olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evde oturmasını istemem eşinin.Kendi ayakları üzeirnde durabilmesini tercih ederim.Evde duracaksa o okuduğu bölümün mantığı nedir diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • etmeyin yazıktır..

0|0
    0|0
  • sırf bunun ıcın kadın ters dusmemelı adam bakabılıyorsa sayet kadın bunu kabul edebılır tabı yıne kendısıne kalmıs bır durum ;))

0|0
    0|0
  • ya kabul edersin ya gider onun bunun eğlencesi olursun.

kocan çalışma diyorsa oturacaksın evinde.

0|0
    1|0
  • Kocansa mike mike kabul etcen hacı

0|0
    1|0
  • maddi sıkıntınız yoksa neden illa çalışmak istiyosun ki. çocuk istiyosanız çocuğuna bak büyüt en iyi bir şekilde yetiştir onu bakıcı tuttunuz diyelim kazandığın paranın yarısını ona vereceksin el işine gidip eşeklik edeceksin lafım meclisten dışarı yanlış anlama bende işçiyim eşek gibi kullanıyorlar adamı değer mi yanii..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• esim isi birak , evde otur cocugumuza bak diyor ama ben isimi birakmak istemiyorum , dogum izninde 3 sene evdeydim tembellestim bana calismak iyi geliyor , sabah erken kalk ise git , isten gel evi topla yemek yap , cocugu kresten al ... ben alismisim harekete evde kafayi yerim :)

0|0
    0|0
  • Kabul etmem diyip huzursuzluk çıkarmam.. Hiç bir şekilde ikna olmuyorsa yapacak birşey yok, dediğini yaparım..

1|0
    0|0
  • Çalışırım.Çalışmamı istemiyorsa da buz koyar bir tarafıma ben çalışmıyorum desem annem boğar lan beni.Bizim aile de böyle kadınların hepsi kendi ayaklarının üzerinde durur adama da kendini ezdirmez.

0|0
    0|0
  • Etmem kesinlikle. Hele bir de sevdiğim bir mesleği yapıyorsam dünyanın en zengin insanı da olsam mesleğimi bırakmam.

0|0
    0|0
  • O otursun cocuklarla ben giderim ise.

Evlilik falan uzak dursun zaten, isim olmaz=).

0|0
    0|0
  • maaşı yüksekse düşünürüm . Fakat o ihtimal zayıf ...

0|0
    0|0
  • en azından ikna etmeye çalışırım bütün gün otur otur iş yap otur sıkılır insan ya .Ama büyük bi rproblem haline getirdiyse elim mahkum çok da seviyorsam yapcak bişey yok demektir.

0|0
    0|0
  • küçüklüğümden beri bu meslek için ugrasıyorum ancak cok seversem o da bir ihtimal büyük konusmak istemiyorum ama cevabım hayır :(

0|0
    0|0
  • Ben ettim

0|0
    0|0
  • maddi durumum iyiyse kabul ederm. evime eşime çocuğuma ve kendime yetecek bol bol vaktim olur.

0|0
    0|0
  • ederim

0|0
    0|0
  • etmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...