Aykut Kocaman gelsin amin :)?

allahım nolur adam gibi adam feneri̇n çocuğu aykut kocaman gelsin takımın başına yeniden :) sizin fikriniz nedir aygün özipek vs ismail kartal hayırlı olsun demiş ismail kartal gelsin lakin aykut hoca sistemi mi yoksa ersun hoca mı? ayrıca benim fikrim aykut hoca gelsin diego lu 4-2-3-1 de aykut hocanın düdüğü öter.

ve tribünlerde şunu çok özledik :))

nasil koydu aykut kocaman kocaman kocamaaan :))

http://i.hizliresim.com/ry2nlv.jpg

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut hoca adamdır adam be onun gibi iyi insan yoktur be inşallah gelir be çok istiyorum

1|0
    0|1
    • Amiiiiiin inşaaalllaaah

• Doğru azizi çok büyük destek var gitmiyor işte :D

• Basit olmayın ya derken? Üslüba dikkat edelim.

Aziz başkan var veya yok bu onun yönetim anlayışı. Değiştirebilirsen kulüp binasında kendisini bulabilirsin yolun açık olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• aykutu hasanı ahmeti getirmek yerine azizi göndermelsiniz bence. Sorunun köküne inmek lazım

0|1
    0|0
    • Vallahi yazılanlar ne kadar doğru bilemem ne kadar yanlış onuda bilemem lakin kişiler geçicidir asıl olan FENERBAHÇE'dir. Gitmiş kalmış mühim değil

• Bravo. başarılı adamları aziz bir şekilde gönderiyor. önce azizin gitmesi lazım bence de.

• :)) yine burdasın. Destel için sağol ;)

• Gelmesin bence!!!
    Haklısın Fenerbahçe'nin çocuğu
    Ama T. D hayatında başarı yok.
    Taraftarı sıkan, göze hoş gelmeyen yavaş ve zevksiz bir futbol anlayışı var.
    Roberto Carlos'u tercih ederim

0|0
    0|0
    • TD kariyerinde başarı yok?
      1 lig şampiyonluğu
      2 kupa şampiyonluğu (30 yıl aradan sonra almamızı sağladı üst üste)
      Avrupa ligi yarı final (sakatlar ve cristian olmasaydı uefa cup winner)
      İki sezon da 2. lik elde etti ki oda kumpas sayesinde oldu yoksa bu adam bu takımı 3 yıl üst üste şampiyon yapardı

• Başka bir takım çalıştırsın görelim

• Anadolu kulübüne mourinhoyu getir oda nal toplar.

• Aykut kocamanın gelmesi imkansız çünkü ismail kartalla anlaştılar bile

0|0
    0|0
    • Biliyorum haberler o yönde :/ ama keşke Aykut hoca gelse

• aynen kimi sevdiysek gitti

• Aynen.

• Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum. İnşallah gelir :D

0|0
    0|0
    • Haklısın gelsin büyük kumpaslarınıza şimdi taş koyma zamanı olur ! Kulaklarınız çınlar Kendi kendinize söylersiniz artık nasıl koydu AYKUT KOCAMAN KOCAMAN KOCAMAAN diye :)

• Hoşçakal :))

• Ersun Yanal'dan iyi olacağı kesin. Lucescu veya Aykut gelsin bu sene şampiyon olmayalım gerekirse...

0|0
    0|0
    • Ersun Yanal'ın da hakkını yemeyelim çok efektif ve göze hoş gelen bir futbol oynatıyordu

• Katılmıyorum. Ağır idmanlar ve futbolcuları tanımama özelliği berbat ötesi.

• Sorun onlar değil, futbolcular ile iletişimi berbattı lakin Aykut KOCAMAN baba evlat ilişkisi yaşatıyodu samandırada.

• Aykuttan öte Alexi geri istiyoruz

0|0
    0|0
    • Alex hoca olarak gelmez Aziz başkan kaldığı sürece benim fikrim

• Gs li olarak gelmesini istemem, çünkü ersun yanaldan kat kat iyi olduğuna inaniyorum.. Örneğin fatih terim zamanında hep zirveye oynadi aykut, hele ilk sene 1puan farkıyla (tff sayesinde birde play off vardi buda fenerin işine yaradı) şampiyon olduk, ersun yanalla şampiyonluğunuzda GSyin teknik direktör degistirmesi artı yabancı kuralı falan filan derken size firsat doğdu.. yani aykut bence size ilac gbi gelir, ins gelmez :D

1|0
    0|0
    • İnşallah gelir inşallah bekleyin siz :)

• Kolay kolay gelmez & merak etme bu sene lig baya bir çekişmeli gidecek bjk'de baya iyi bu aralar hayırlısı bakalım

• İnşallah gelecek dileğiyle, hayırlısı olsun evet :)

Kızlar Ne Diyor 1

• İşte bunun gibi PROVOKATİF sorular kaldırılmalı bir an önce

0|0
    0|0
    • Ne alakası var kardeşim? Seni ilgilendiren bir durum mu var hani "Adonaaaaa" gir içeride cevap ver diye kolundan mı çektiler

Yükleniyor...