5 ayda surekli spor yaparsam ne kadar degisiklik gorurum?

arkadaslar 5 ayda surekli apor yaparsam ve diyette tutarsam ne kadar degisiklik gorurum'?
fark edebilecegim kadar zayiflanirmiyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• evet yeterince zayıflarsın cokta zayıflıcam diye uğraşma sıkılaştır kendini daha az kilo vermen gerekir ozaman düzgün bir fiziğin olur düzenli beslenme istikrarlı bir spor vede güzel bir uyku düzeni ozaman istediğin gibi olabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haftanın 4 günü spor 3 günü dinlenmeye ayırırsan bu şekilde düzgün bir diyetle ayda 3 kilo verirsin ki en sağlıklı diyet şeklidir fazlası zarar

0|0
    0|0
  • çok büyük fark görürsün ama yiyceklerin de önemli

0|0
    0|0
  • Sürekli spor yapmanda önemli tabii ama düzenli ve vücuduna uygun sporu yapman senin için daha sağlıklı olur. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor her zaman iyidir ! en kotu ihtimal ki benim ihtimalimi soyluyorum, spor yapiorum maalesef kolay kilo veremiyorum ama vucudum sıkılastı.. ve oldugum kilo dan gercekten hic abartmadan soyluyorum kendi. kilomdan 15 kilo daha az gosteriyorum

0|0
    0|0
  • Metabolizmana bide daha önce spor yapıp yapmadığına bağlı. Eğer hızlı bir metabolizman varsa değil 5 ay 1 haftada bile farkı görürsün. Ayrıca dikkat et 5 ay sürekli spor yapıp sonra bırakırsan şuanda oluğundan daha kötü bir duruma gelir vücudun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...