KizlarSoruyor.com sizce dandik bir site mi?

Bence dandik bir site kesinlikle değil. Ama bazılarına göre dandikmiş.

Bugün bir arkadaşımla günde bu konuyu tartıştık, o bana bu sitenin çok dandik olduğunu söyledi ve kullanıcıların eğitim seviyesinin yerlerde süründüğünü söyledi.

Ben bunların hiçbirisine katılmıyorum, arkadaşımlada bu nedenle kavga ettim ve artık onla konuşmucam! Yaşasın KızlarSoruyor.com!

Peki sizce bu site o eski arkadaşımın dediği gibi dandikmi ve bizim eğitim seviyemiz düşükmü?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• o dandık dıyen arkadaslara benden selam soyle kımseyı egıtım sevıyesıne gore sınıflandırmasınlar,okumuslarda ne yapmıslar bu mıllet ıcın vatan ıcın?alsınlar dıplomalarını wc de kullansınlar ancak ona yarar onlarınkı

0|0
    0|1
    • Çok yerinde bir tesbih doğrusu. Bencede senle aynı düşünüyom!

• Yokmu senin gibi ilkokul terk bir hatun? Tencere kapak misali ? :)

• yok bea ben 2 unı okudum ilk okul mezunu degılım :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Yööööööö

0|0
    0|0
  • bence dandik bir site.insanlar bu tür şeyleri fazla ciddiye alıyorlar :/

0|0
    0|0
  • site kesinlikle dandik değil. ama kullanıcıların çoğu malasef arkadaşının dediği gibi gerçi insan, insan olamadıktan sonra ne kadar eğitimli olduğuda hiç fayda etmiyor...

0|0
    0|0
  • sağlam site

0|0
    0|0
  • Site o kadar da dandik değil bence de üyeleri için bişey diyemem :)

0|0
    0|0
  • hepimiz doktora veriyoruz.

0|0
    0|0
  • fikir olarak çok iyi ancak üye kaybetmemek adına mı bilmem ciddiyet yok.ben bile bazen eylencesine alaya alıyorum bazı soruları.

0|0
    0|0
  • Evet, çoğu kişinin eğitim seviyesi ve zekası düşük.Öncelikle senin.

0|0
    0|0
  • en fake i seni ilan ediyom Guiza. link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir site yüzünden gerçek arkadaşlarınla kavga etmen yanlış.Arkadaşını sevmiyorsan bunu bahane ediyorsan o başka da sırf bu yüzden arkadaşınla bir daha konuşmayacak olman bence saçma.Arkadaşın da üye olsun herkesin seviyesini görsün.Sonuçta diploma sorarak üye alınmıyor buraya.Kişinin seviyesini diploma belirlemez,kişiliği belirler.

0|0
    0|0
  • dandik. ben de birisiyle konuştum burasını o da dandik dedi. ama ben de dandik olduğum için sorun yok benim için.

yahu arkadaş ile bu konu yüzünden tartışılır mı.

0|0
    0|0
    • tartışılıııırr ben zekiyim ve ona kavgada üstün gelerek sitenin eğitim seviyesinin yerlerde olmadığını kanıtladım! her Kızlar Soruyor üyeside benim gibi aynısını yapardı, çünkü hepimiz eğitimli ve zeki insanlarız!

• haha. :D peki.

• Dandik ama ne işim var bilmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...