Bugün ayrılanlar buraya! Ayrıldınız, hangi yolu izliyorsunuz bakalım?

mübarek bugün kaç yüz kişi ayrıldı sürekli ayrılık sorusu .ee neden ayrıldınız hangi yolu izliyorsunuzz bakalım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• hep beraber agopun meyhanesine hayde:)

0|0
    0|0
    • dağıtalım mı yoksa namaz kılıp dönsün die duamı edelim

• ister döndün ister zıplasın ister geri geri gitsin hiç umrumda değil, hancı rakı getir:)

Erkekler Ne Diyor 3

• galiba ayrıldım,bi boşlukdasın gibi,amaçsızca ekrana bakıp onu beklemek..kötü!anlayışsızlık yapıyor..kafayı yedirtir..

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın beni aldatmasına rağmen kopamadım ondan dün yine kavga ettik bitti sanırım.

0|0
    0|0
    • oha. vay be bizimki de küçücük bişide ayrılıo

• öyle yapıcam

• hadin dökülün gelin bakalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çaylar hazır sizi dinliyorummmm

0|0
    0|0
  • bennnn oyle mutsuzum kı bugun anladım gıttıgını tam manasıyla :(

0|0
    0|0
    • anlat hele

• kalabılcenmı ben kalamıcam ama kalsam baskası gırerse hayatına dıe korkularım ben onu buraya gelemısını kac aydır beklıorum sımdı tam gelmısken onunda benımde sessız klamam agırma gıdıo

• en azından 4 5 gün sus merak etsin ben öyle yapıcam bugun zaten yeterınce mesaj attım bırak merak etsin bak ben zamnında çok peşinden gittim hep kaybettim hepsi olumlu sonuçlandı geldi ama yne gittti şimdi aynı şeyleri yapmıyıcam

• bizde ayrildik ilgisizligi yüzünden allahindan bulasica tinlamiyordu bile beni bende yazmiyorum o yazacak tipis tipis geri gelecek. gelmezsede keyfi bilir bu ne be

0|0
    0|0
    • aha ah bizde ilgisizlikten neden bu değil ama buda etki :( bende yazmıyıcam bugun yazdım baya ama artık yok

• zamanın da çok yaptım o hatayı ama bu sefer yok vallaha da yok billahada yazarsam onsuz kalayım diyecektim sonra lan ya yazarsan dedim kendi kendime o yuzden yemin etmeden tekrarlıyorum yazmam arkadaş :)

• en dogrusuuu ;D

Yükleniyor...