Hoşlandığınız bir erkeğe nasıl yaklaşırsınız?

sorum bayanlara,hoşlandığınız sevdiğiniz bir erkeğe nasıl yaklaşırsınız ve ondan bişey beklemeden direkt olarak siz onunla tanışmak için yanına gider msiiniz. şimdiye kadar böle bir durum yaşayan var mı

Güncellemeler:
peki bir erkekten hoşlandğınızı belli etmek için ne yaparsınız.

0|0
12|1

En İyi Kız Görüşü

• hic yaklasmadim, yaklasmamda kendine güvenen söyle gelsin. eski kafadanim, kadin dedigin biraz kendini agirdan satcak ne o zavalli bir hal gibi. simdi ondan buna atlayan veya herkese cikma teklif eden, ne olmus ederiz diyen bayanlardan eksiler icin tsk ederim ;)

0|2
    2|2
    • katılmıyorum

• saygi duyuyorum... hic öyle bir ihtiyac duymadim acikcasi, begenen kendi geldi begendiklerim dahil ki evet seciciyim herkesi begenmem

Kızlar Ne Diyor 11

• belki ben gidip tanışabilirim yapmadığım şey değil de o an ki duruma göre değişir.onun gelmesini de bekleyebilirim.

1|0
    0|0
  • giderim konusurum, bir kac konusmada durum anlasılır, kafama koyduysam yaparım.

1|1
    0|0
  • Ben arızalıyım o konuda ya. Hoşlandığım erkeğe hep ters davranıyorum. İlgim yokmuş gibi. Hoşlanmadıklarımlaysa gayet insancıl geçiniyorum. Sonra bi bakıyorum hoşlanmadıklarım bana aşık olmuş. Ayıkla pirincin taşını.

2|1
    0|1
  • açıkçası herşeyin doğal geliştiği tanışmaları severim doğal işte bence gerçek aşklarda böyle başlar diye düşünüyorum. benim hoşlandığım her erkek zaten benden hoşlandı o nedenl bir şekilde tanıştık ama bir kez direk gece yarısı hemde gecenin 2 sin de çaldım kapısını annesi kapıyı açtı. kadın şaşkın oğlunu kapıya gelmesini istedim kadın ''delirdinmi kızım dedi:D'' içinden kaşar o*u demiştir kesin o an:)))

''hayır teyze ben oğlunuza aşığım sadece'' dedim uykulu gözlerle kapıya geldi ve ben sarılıp öptüm kadıncaz :''daha neler göreceğiz bu yaşta, bir yaşıma daha girdim'' demişti hala hatırlıyorum :))))

bence önemli olan anı yaşamak çılgınlık güzeldir klasik şeyleri sevmiyorum.

istiyorsam söker alırım, herzaman insiyatifi elimde tutmayı severim.

0|0
    0|0
    • vay vay vayyyy yürü be helal olsun sana... sevdiği zaman karşısındaki erkeğin gelmesini beklemeyen ve harekete geçen kadınları hep takdir etmişimdir...

• aynen sen beni blrisin azıcık:))

demekki bilmediğn daha çok yanım daha var boşuna yazmadım çılgınım diye :D

• hakikaten taktir ettim,her daim demişimdir seven kız daima daha tatlı olur , helal sana.

• bakısırız bır sure eger adım atmıyorsa ben adım atabılrım yapmıslıgım var

1|0
    0|0
  • hayır gidemem o anlarsa anlar. samimi bir ortam oluşursa bakışlarımla belli edebilirim sadece. yanına gidip de birşey söyleyemem.

0|0
    0|0
  • Örnek vereyim. Zaten arkadaştık ama ben ona hep soğuktum, oda uzaklaşmıştı. Sonra ben hoşlanmaya başladım ve sürekli mesaj attım, sınava girecekti stresini azaltmaya çalıştım bir de en melek halimi takındım, gerisi öyle geldi zaten.

0|0
    0|0
  • asla direk olarak gitmem gidenide zor bulursun zaten bakıslarla veya konusmalarımdaki ona olan ilgimi alakamı onu merak edişimi belirtmemle

0|0
    1|0
  • temkinli... önce etrafını kolaçan etmem gerek.. başka bir kadının alanına girmek istemem açıkçası. hoş değil. uğursuzluğuna inanıyorum...

0|0
    0|0
  • bakarım sürekli bakarım saçma sebeplerden konuşmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • ben yaptım şu an cok mutluyummm.ben ayarladım o bana teklıf actı.şu an beraberız..

1|0
    0|0
    • ömür boyu mutluluklar,ilk adımı siz mi attınız siz mi gidip konuştunuz.

• ben konustm arkdslık kurdum.onunda bana ilgisi varmıs.kalbine dur diyemedi.sok oldm 3 gun surer demıstım 8 aydır beraberz masallah :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kım dıyo la yaklaşıyorlar diye. sabhtan akşama kadar yaklaşmadan nasıl kıvrandırrım soruları soruyorlar görmüyomusun :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...