Futboldan ve kalecilikten anlayan biri lütfen bakabilir mi?

Arkadaşlar ben futbolu önceden orta saha defans gibi mevkilerde oynadım baya bir süre. Şimdi aşırı derecede çok kalecilige özeniyorum. İyi bir kaleci olmak için neler önemli? Nelere çalışılmalı ve fizik çok mu önemli?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boyun olucak tabikide en önemlisi bu sonra reflekslerin iyi olucak ve alt yapıya girmen lazım tabikide

0|0
    0|0
    • benim boyum 1.82 çok mu kısa kaleci için?

• Evet biraz kısa ben 15 yaşımda seçildim alt yapıya antalyasporun 1.90 dımda yine olur ya bidene alt yapıya seçilirsen gerisi kolay ama zor yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Boy olmalı reflekslerin gelişmiş olmalı atiklik olmalı özgüven olmalı karşı takımdakilerin hepsi sana oynayacak zeka da olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendine güvenin olacak ve birde hislerin çok önemli. Ben amatorde forvet oynuyordum ama kaleciligim de çok iyidi çünkü aslında forvet için karşımdaki adamın nereye vuracagini tahmin edebiliyordum

0|0
    0|0
    • boy 1.82 benm... ondan kaybediyorum sanırım

• Benimde 1.78 boyuna çok takma sadece yerden toplarda biraz zorlanırsın ama çalışarak bunu giderirsin. Dedigim gibi el hakimiyetin iyiyse geri kalan her şey his etmek ve kendini karşındaki forvetin yerine koymak

• çok sagolun çok.

• Öncelikle reflekslerinin çok iyi olması lazım , atletik yapıda olman lazım, topdan korkmaman lazım
    Çalışmak içinde birini bul ve sana bol bol şut çeksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...