40 yaşındaki benden nacizane birkaç tavsiye isteyen var mı?

öncelikle bunları biliyordun da sen niye yapmadın diyecekler zahmet buyurmasınlar...

-Asla büyük konuşmayın zira gün gelir her büyük cümlenizle yüzleşmek zorunda kalırsınız...

-Paranızın değerini akarken bilin,akmayacağı zamanları beklemeyin...

-Aslında her zaman yalnız olduğunuz gerçeğini aklınızın bir köşesinde tutun,başınıza geldiğinde daha az üzülürsünüz...

-İyilik yapıyorsanız,arkanızı döndüğünüzde unutunuz,iyilik yaptığınız sırtınızdan vurursa hazım probleminiz olmaz...

-Sevdiğinizin değerini kaybettiğinizde değil yanınızdayken bilin,güzel sözden sevginizi göstermekden kaçınmayın...

-Elinizdeki her şeyin değerini en tepedeyken bilin,dibi gördüğünüz zaman değil...

,hepinize iyi geceler

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Bunların hepsini şimdiden biliyor olduğumu farkettim yani farklı bişey okumadım aslında ve üzüldüm durumuma şimdiden buncasının farkında olmak belki de güzel değildir. Acı çekecek pay kalmıyor insana kötü de olsa bi duygun yarım kalıyor, eksik oluyor. Teşekkürler yine de böyle bi konu için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Elinizdeki her şeyin değerini en tepedeyken bilin,dibi gördüğünüz zaman değil..

ne kadar doğru abi sağolasın.

0|1
    0|0
  • Terzi kendi söküğünü dikemezmiş, sizi anlıyorum..Umarım bu tekrar bir veda konuşması niteliğinde değildir..

0|1
    0|0
    • kötü bir akşam geçirdim,hep yanımda duran ailem son 1 yıldaki sert inişimi tokat gibi yüzüme vurdular ilk kez,bu bir veda değil...

• teşekkür ederim...

• Rica ederim..

• iyilik yap denize at..

anı yaşayın böylece hayatınızı iyi değerlendirmiş olursunuz

çok doğru ...

0|1
    0|0
  • yaşın önemi yok insanın her yaşta nasihat ve tavsiyeye ihtiyacı vardır ama inkar etmekdende geri durmayız nedense

0|1
    0|0
  • -İyilik yapıyorsanız,arkanızı döndüğünüzde unutunuz,iyilik yaptığınız sırtınızdan vurursa hazım probleminiz olmaz

0|1
    0|0
  • teşekkür.

0|1
    0|0
  • saygılar :) 5 yıldız :)

0|1
    0|0
    • estağfurullah...

• süpersin :) iyi geceler...

0|1
    0|0
  • bunların hepsini yapıyorken değersiz olan biz isek o zaman ne yapmayalız?

0|1
    0|0
  • ama ne yazıkkı sevgının kıymetını kaybedınce anlıyor ınsanlar en azından ben bunu yasadım benı kaybettı ıcımdekı herseyı bıtırdı ve benı sevdıgnı anlayınca geldı ama malesef ben tukenmıstım artık ona karsı:(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• abim, ben bu siteyi 1-2 defa gördüm o kadar. ve üye olarak kalıp takılmaya, sizin gibi samimi ve iyi insanlar sebebiyle karar verdim. İyi ki varsınız.. Siz ve sizin gibilere, vereceğiniz nasihatlare , şu gençliğin ihtiyacı var. he unutmadan, elimden bu kadarı geliyor ne yazık ki ama bilmenizi istiyorum ki, dua ederken tanımadığım insanları görmezden gelmiyorum :) dualarımda siz ve tüm insnalığa yerim var. umudunuzu ve yaşama sevincinizi kaybetmemeniz temennisiyle.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim iyi dilek ve duaların için,aramıza hoşgeldin sevgili kardeşim...

• Hoşbuldum demek isterdim ama ne yazık ki, büyüklerimin üzgün olduğunu öğrenmek o kadar hoş birşey değil. :) aranızda olmak güzel.

• Teşşekkür ederiz abi eminim tavsiye vereceğiniz daha çok şey vardır

0|1
    0|0
  • bu yaşıma geldim, sadece 4. maddeyi bilmiyordum. onu da öğrenmiş oldum.

0|1
    0|0
  • on numara yazı abi eline sağlık gençlere küpe olsun

0|1
    0|0
  • Peki

0|1
    0|0
  • tek eksigim

güzel sözden sevginizi göstermekden kaçınmayın...

teşekkürler.

0|1
    0|0
  • olgun görünüp genç kız düşürme çabalarını ayakta alkışlıyorum...

0|0
    0|2
  • şu an elimdeki şeyin değerini biliyorum hem de çok, keşke kızlar da bilse, şu an en tepede kendisi, yaşlanınca yerlerde olacak :( ühühü

0|1
    0|1
  • çok güzel konuşmussun kardeşim işin kötü yanı bu kadar güzel sözler alınan yaralarlar ilgili

o kadar yara almasan bu kadar güzel konuşamazdın biz ne kadar sıradanlaştırsak ta güneşin doguşu tam bir mucizedir , mucizeler seninle olsun kardeşim

0|1
    0|0
  • Yarın yaparım yarın yaparım hastalığından nasıl kurtuluurm?

0|1
    0|0
Yükleniyor...