Evli birine aşık olsanız ne yapardınız?

Biriyle tanıştınız ve sonradan bu adamın evli olduğunu öğrendiniz ama ona çok aşık oldunuz ayrılmak da istemiyorsunuz.

Size gelecek için planlar yapıyor, ne yapardınız?..

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yuva yıkanın yuvası olmaz diyeyim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece ilk cevap veren erkek olmak için cevap veriyorum :) Nefret ediyorummm yuva yıkıcı kadınlardannnnn :)

0|0
    0|0
  • çok karmaşık

0|0
    0|0
  • Bir başkası için karısını bırakan yarında bir başkası için seni bırakır :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adamdan iki kere tiksinirim. Evli olduğu halde gözü dışarda olduğu, karısına saygı duymadığı için, ve de evli olduğunu benden o kadar sakladığı için.

Aşkından geberiyor olsam, bir daha dönüp yüzüne bakmam bile öyle karaktersiz bir adamın.

0|0
    0|0
  • Benim başıma böyle bir olay geldi. Eski iş arkadaşım bana aşık olmuştu. Ben de ondan hoşlanıyodum. Ama asla ona olan ilgimi belli etmedim. Sonuçta ben bekarım bana bişey olmaz. Ama evli barklı adamın düzenini bozmak bana yakışmaz. hem evliyken bana bakan benle evlense bu sefer de başkasına bakacak. Bu iş böyledir. Kim yıktığı yuvanın sefasını sürmüş ki. Her şeyden önce ben bir bayanım benim başıma gelmesini istemediğim bir şeyi başkasına yaşatmaya hakkım yok. Hemcinsimi düşündüm ilk etapta. böyle bir şeyin benim hayatımda yeri olamazdı. Asla ona olan ilgimi belli etmedim, ona soğuk ve duygusuz davrandım benden uzaklaşsın diye. Bir kaç ay zorladı sensiz yapamam cart curt diye. Sonra o da baktı ben yaklaşmıyorum uzak durdu benden. Şimdi 40 yılda bir önemli olaylar olduğunda arar durum neyse anlatır ve 2 dk sonra kapatır.

0|1
    0|0
    • bravo sana sen bir bayana yakışanı yapmışsın.

• Teşekkür ederim. Böyle olmalı sonuçta biz insanlar kime aşık olacağımızı kendimiz belirleyemeyiz ama bişeylerin olup olmaması bizim elimizde. ben istiyorum diye sevgi aşk gibi yüce duyguların hayvanca yaşanması ne bana ne bir bayana-erkeğe yakışmaz.

• İnsanlar evliyken de aşık olabilir. Sana verdiği sözleri tutabilir. Ama tutmayabilir de. Bütün bunları bilerek ; mesela bak arkadaşlar söylemiş gün gelir seni de aldatabilir diye falan... hala aşk duyuyorsan ve bu adama inanıyorsan bence izleyeceğin yol kesin ve nettir;

Kendine şunu sor; ben bu duruma ne kadar tahmmül edebilirim? Onu düşünmeden cevap ver. Ardından aşkın için ne yapabileceğini düşün, sonsuza kadar değer verdiğin zamanlarda yanında olmasa bile bu ilişkiyi sürdürebilecek misin? Ya da ne kadar? Ardından doğrulara bak; karşısına dikilip tam olarak ne zaman boşanacağını sor. Sana belirsiz bir zaman söylüyorsa ilk söylediklerini kabul ediyor musun? Ya da belli bir tarih veriyor mu? Bu zaman süresince onunla görüşmeyeceğini şöyle. Onunla görüşürsen şu olur; sen de o da sıkılana kadar takılırsınız ve bir gün delirdiğinde onu terkedersin.Onun için yapman gereken tek şey kararlı olmak ve kararlarından dönmemek.

Allah sana kolaylık versin. Zor işin içindesin.

0|0
    0|0
  • karısının yerine koyardım kendimi çok geniş biri olarak bilinsem de yuva yıkanın yuvası olmaz bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Olmaz ya diyelim ki oldu.. Sana vaad ettiği bütün planları yaptı eşinden ayrıldı seninle evlendi falan filan...

O insana nasıl güvenebileceksin? Nerden biliyosun eşini aldattığı gibi seni de aldatmayacağını? Böyle olaylara çok şahit oldum.

Sen sen ol sakın bu tür insanlara güvenme arkadaşım derim ben. Seviyorsun eminim ama böyle bir ilişkide yürek değil mantık ön planda olmalı ..

0|0
    0|0
    • evli iken beni seven bir bayana güvenilmezmi kafasında eşi ile olan herşeyi bitirmiş sadece ayrılma sürecini bekleyen birisi aldatmışmı sayılır benide aldatırmı

Yükleniyor...