Hoşlandığım çocuğun yanında 'ben salağın tekiyim, çok unutkanım' diye saçmaladım. Komik duruma düşmüş müyüm?

Az önce unuttuğum çok önemli bir durum için hoşlandığım çocuğun yanında kendi kendime ''ben salağın,gerizekalının tekiyim,çok unutkanım'' gibi absürt bi kelime kulandım..allahım herşeyi mahfettim kendi kendimi düşürdüm ya önünde..offf :((( o da benden hoşlanıyor,sizce de komik bi duruma düşürmüşmüyüm kendimi,yoksa o kadar da abartılacak bir şey yok mu dersiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir kelimeye itibar edip o kelimeyi menfaat icabı kullnamak isteyenler ve o kelimeleri sarf ettiğin için kendisinin o duruma düşütğüne inanıp bundan sonraki hayatının o çerçevede gelişeceğine inanalar çok afedersin ahmaktırlar. dün nasılsan yarında öyle devam et. korkam senden hoşlanan illaki daha bilmediğin ne gençler vardır.

0|0
    0|0
    • ikimizde meslek iş sahibi yetişkin insanlarız, ve böyle bi kelime ağzımdan nasıl çıktı hala kendime inanamıyorum. onun gözünde kendi kendimi küçük düşürdüm.

Erkekler Ne Diyor 4

• yok canıım bişey olmaz hattta saçmalamak iyidir senin ondan hoşlandığını gösterir biraz... onu sana yaklaştırır yani..

0|0
    0|0
  • senin apaçık ona aşık olduğunu sanmıştır hepsi bu.ve şuanda aklında komik duruma düşmen değil bana aşıkmı ? diye bir düşünce geçiyor.

0|0
    0|0
  • 2 çeşit tepki vermiş olabilir :

- Of Allahım kıyamam ya ne kadar tatlı bi kız...

-Bu ne salak bi kız lan böyle kendi kendine saçma sapan triplere giriyor...

Ben mutlu olman için 1.sini düşünmüştür diyorum :)

0|0
    0|0
    • 1. tepkiyi vermiş olmasını umuyorum! allahım lütfen 1 saattir yedim kendiimi.ben öyle dedikten sonra çok tatlı bi bakışı ve ifadesi vardı suratında.rezil oldummm:(

• Bence fazla takma.Bundan sonraki ilk karşılaşmanızda ne düşündüğünü anlayacaksındır ;)

• senin özgüvenin düşük oldugunu sanmıstır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...