Mekik çekemiyorum yaa?

Küçüklükten beri tek hayalim polis olmak. Seneye polislik için sınava gircem. Bugün polis bir bayandan ayrıntılı bilgiler aldım. Şınav - mekik - parkurlar falan varmış. Hepsi iyi hoş da mekik çekemiyorum. Uzanıyorum ellerimi başıma yaslıyorum ama kalkamıyorum :) nasıl mekik çekebilirim ? Şınavda iyiyim

0|0
314

En İyi Erkek Görüşü

• Bak mesela kanepenin önüne geç kanepeye doğru bacaklarını uzat ^^
    Ondan sonra kanepenin alt boşluk olan kısmına ayağını sok ya da parmaklarını nekadar girerse.
    Bacaklarındanda biraz destek almış olucaksın birisi oturmuş gibi.
    Öyle öyle geliştirirsin ^^

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• şınavda iyi isen muhakkak mekikde çekebiliyo olman gerek. şınav çekerken karnını çalıştırdığını hissedersin dolayısıyla şınav çektiğine göre pek de kötü karın kasın yok. çekersin sen çekersin başla bakalım 1-2 olur. İlk başta yarım çek destek al falan sonra bırak yavaş yavaş

0|0
    0|0
    • Şınavda hiç zorlanmıyorum ama mekikte kalkarken sorun oluyo. Baya bir zorlanıyorum. Hergün deniycem artık

• ilk önce yatakta veya sünger ser mekik çek belki sert zemin diye sorun oluşuyodur kalkamıyosundur. Sonra pistlere çıkarsın kanka :)) herşeyin en iyisi seninle olsun sağlıcakla kal

• Tişkür :)

• yarım mekik çek mekik çekmek için yardımcı mekik aleti al... sıkı karın kasları onemlii abdominal bolge calısır mekikte bunun için karın kaslarına yonelik calısmalısın

0|0
    0|0
  • Karin alt ve ust kaslarini bira gelistir. ayaklarini bir kalorifr petegine felan sok. ya da bacaklarina biri otursun. o sekilde calis, alisirsin. gobus pamuk gibi bolursa zor cekersin tabim :-)

0|0
    0|0
    • Göbek hiç yok :D

• Kasli yani? Ozaman kolay cekmen lazim. Ziplar gibi kalkmaya calis. illa tum gucu karnina verme. omuzz sirt hepsini kullan

• Düz. İnşallah başarırım :D

• aslında şınavdan daha kolaydır mekik :) bak kendini direk zorlama bence ilk başta kolaylaştırmak için. yere tam sıfır yatma arkana yastık koy ve ayağına bir ağırlık ya da birisi tutsun. öyle öyle çekersin sonra alışınca yastığı kaldırır öyle çekersin :) yani alıştıkça zorlaştırırsın inş yardımcı olabilmişimdir :)

0|0
    0|0
    • Deniycem :) becerebilirsem yardımcı olmuşsun demektir ;)

• beceremessen diye :) becerirsin becerirsin sen :)

• Evet

• Bos bos yapamazsin. Ayaklarini biri tutmasi veya bir yere sabitlemen lazim yoksa zor. zaten testlerde ayagina basttiolar. oyle calis. birde elini ensene goturme gogsunde çalış. Dyeceklerim bu kadat. eic icin tsk ler

1|0
    0|0
  • İlk önce yardımlı çek sonra sayıları artır , zamanla bakıcaksın azda olsa yardımsız çekmeye başlıcaksın ve böyle böyle sayılar artıcak ama kendini zorlamadan bırakma en son baktığında makine gibi olursun

0|0
    0|0
    • Ovv inşallah :)

• Tabiki imkansız değil fiziksel bir engelin yoksa. Sana değil herkese zor

• Engel yok çok şükür

• mekik çekmeden önce vücudunu ısıt bunu da yan yat önce sağa yat sol ayağını 5 cm yukarı kaldır beklet sonra tersini yap sonra ayakalk ve uzan kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Ellerini yere paralel olarak uzat öyle kalkmayı dene, başlangıçta eller boyundayken zor

0|0
    0|0
    • Dediğini de deniyim bir

• Problem olcağını sanmıyorum, birkaç güne alışırsın

• İnşallah

• mekikden once isin yavas yavas yap 5 -10 5-10 yap alisirsin

0|0
    0|0
  • Çok kolay

0|0
    0|0
  • Kolay iş

0|0
    0|0
  • haha görmek isterdim snei mekik çekerken :D

0|0
    0|0
  • boyun kaç

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şınavı ve diğerlerini yaptıktan sonra mekikte eksik olsun.. illa o hareket zorunlu olacak diye bişey yok.. sonra önemli olan.. sınavda başarılı olup, bire bir ön elemeleri atlatırsan gerisi hal olur.. hadi bakalım polis hanım :)

0|0
    0|0
    • Olsun eksiksiz yapmam lazım sonra yapamadım diye kendi kendimi yer bitiririm :)

• yaparsın tamam.. :)

• Hergun arttirarak cek ben oylre yaptim 80ne ulastim :)

0|0
    0|0
  • Kendi güvenmen yeterli, başaracağım dersen gerisi Allah Kerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...