Şehit haberi duyunca kaçımızın gözleri yaşarıyor?

ben kendimi bildim bileli her şehit haberinde gözlerim yaşlanır ve tekrar asker olmak isterim

siz neler hissedersiniz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• eğridir komando çıkışlıyım...karsta yaptım askerliğimii..yine yaparım..yine yaparım!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gerçekten üzülür bide onların yerinde olmak isterim yani şehitlik mertebesine açısından ama şöyle içten bi ağladığımı hatırlamıyorum malesef

1|2
    0|0
  • benim gözlerim doluyo feryat figan bagıran yakınlarına ayrı bir uzuluyorum Allah sabır versinn

2|0
    0|0
  • Vatanını seven her insan hüzünlenir, ben de duyunca göz yaşlarımı zor tutuyorum, boğazıma düğümleniyor o an ne konuşuyorsam, ne düşünüyorsam..Bir de ailelerini düşünün, Allah sabrın en büyüğünü onlara veriyor, ne mutlu..

0|0
    0|0
  • çok sinirli oluyorum lanet olsun bu dünyanın kaderine diyorum gencecik insanlar ölüyor o üst makamdakilerin oğullarına birşey olmuyor ya işte ona deli oluyorum !

0|0
    0|0
  • ben sinirleniyorum boşu boşuna ölüyorlar sonu yok sanki erkek kardeşim var düşünmek bile istemiyorum

1|0
    0|0
  • O haberlerle birlikte hüngür hüngür ağlıyorum. Hele o anaların feryatları yürekleri dağlıyor. :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Aglamaya ramak kalıyor,tüylerim ürperiyor,

0|0
    0|0
  • gözleri doluyor tabiki insanın ya

1|0
    0|0
  • Üzülürüm, niye üzülürüm saçma şeye ölüyorlar. İktidarın oğulları askere gitmezken neden fakir fukaranın oğlu ölür.

0|0
    0|0
  • bn daha gitmedm ama hemen okulu brkp gidesm geliyor be dostm böle acı hbrleri duyunca .s

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar hiç yaşarmadı.

0|0
    1|0
  • Benim çünkü bende bir askerim

1|0
    0|0
Yükleniyor...