Alex mi Hagi mi hangisi takımına daha faydalı oldu sizce?

iki efsane oyuncu sizce hangisi takımına diğerinden daha faydalı olmuştur?

• Alex
    83% (5)53% (9)61% (14)Oy Ver
  • Hagi
    17% (1)47% (8)39% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Alex diyenlerin çoğu ya yaş olarak küçüktür ya da fenevbahçelidir.Tartışmasız Gheorghe Hagi!

1985 Romanya Ligi gol kralı

1985 Yılın Romanyalı futbolcusu

1986 Romanya Ligi Gol Kralı

1987 Yılın Romanyalı futbolcusu

1988 UEFA Şampiyonlar Ligi gol krallığı

1993 Yılın Romanyalı futbolcusu

1994 Yılın Romanyalı futbolcusu

1994 FIFA Dünya'da Yılın Oyuncusu Ödülünde son 5(4.)

1994 Ballon d'or ödüllerinde son 5(4.)

1994 94 Dünya Kupasında En İyiler Takımı 'na seçildi (FIFA Dünya Kupası Ödülleri)

1997 Yılın Romanyalı futbolcusu

1998 Türkiyede Yılın Futbolcusu

1999 Yılın Romanyalı futbolcusu

1999 Türkiyede Yılın Futbolcusu

2000 Türkiyede Yılın Futbolcusu

2000 Yılın Romanyalı futbolcusu

2000 Türkiye Cumhuriyeti Üstün Hizmet Madalyası(UEFA Kupasından Dolayı)

2004 UEFA Jübile Ödülü

2004 FIFA 100 listesine girdi

2005 World Soccer tarafından gelmiş geçmiş en iyi 25. oyuncu seçildi

2007 Romanya'da yüzyılın en iyi futbolcusu seçildi

2010 Dünya Kupaları tarihinin en değerli 100 futbolcusu arasına seçildi

Romanya Milli Takımı ile en çok uluslararası turnuvaya katılan futbolcu(3 Avrupa Şampiyonası, 3 Dünya Kupası)

Romanya milli futbol takımının en çok gol atan futbolcusu (35 gol)

He is Legend...

0|0
    0|1
    • Bunlar bireysel başarıları.Kulüp bazındaki başarıları da yazacaktım onlar sığmadı :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Alex'in kariyeri boyunca oynadığı en büyük takım Fenerbahçe iken, Hagi ile kıyaslama yapmak akıl işi mi sizce?

1|4
    0|2
    • en büyük takım fenerbahçe diyerek içinden geçenleri yazdığın için seni tebrik ediyorum

• Alex'in kariyeri boyunca oynadığı en büyük takım Fenerbahçe'dir bayım. :) Yalnış anlamayın.

• Alkıslıyorum yuksekcee ;)

• Elbette 10 yıl önce Hagi elbette son birkaç yıldır ALEX ;)

0|0
    0|0
  • Alex

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Steau Bükreş, Milan, Barcelona, Real madrid, Galatasaray gibi Avrupa'nın kalburüstü takımlarında oynamış, Galatasaray'ı 4 sene üstüste şampiyon yapmış ve Romanya Milli takımında yıllarca oynamış Hagi'yi Alex'le kıyaslamak futboldan anlamamaktır.

0|1
    0|0
  • alex diyorum.

0|2
    0|0
  • biri dünyanın en iyi 25 futbolcusu hagi diğeri mili takımda bile giremiyen alex kötü elona bile orda oynuyor ama hagi brezilyalı olsaydı maradona bile fazla ilgi görülürdü bu emin ol alex diyenler hagi arjantin romanya maçını izlesin bi zahmet adam dünya kupasının en iyi futbolcusu seçildi

0|1
    0|0
  • Burdakılerın cogu bebedir o yuzden Haginin nasıl bır futbolcu oldugunu algılayamazlar o yuzden tartısmasız HAGİ diyorum ;))

0|2
    0|0
  • alex sadece türk futbolundan yararlanarak oynayan bi oyuncu dışarıda hiç bir faaliyeti yok. bunu herkes kabul etsin ama hagi gerek dışarıda gerek milli takımda kndini göstermiş bi oyuncu ve türk futbolu o zmnlar böyle değildi bundan kat kat iyiydi

0|1
    0|0
  • hata şurada.HAGİ 5 yıl oynadı eger alex gibi 10 seneye yakın oynasaydı kıyaslayabilirdik..ama alex karakter olarak fener in en mükemmel insanıdır...gesini sil..ama HAGİ OLAMAZ...

0|1
    0|0
  • gorsellik olarak hagi ancak istatistik olarak alex futbolda bir sonuc oyunu oldugu icin alex.

0|0
    0|2
  • td olsam kulübe iki oyuncudan birini verecek olsalar alex derim.son 10 seneye yakın fenerin gol atma problemi yoksa bu adamdır.

0|0
    0|1
  • iyice facebooka çevirdiniz burayıda yok arda diyenler beğensin sabri diyenler yorum atsın gibi saçmaladınız!

0|1
    1|0
  • alex diyorum sonuna kadar

0|2
    0|0
  • ikisi de tarz olarak farklı oyuncular .. ama alex bir tık ağır basıyor ... tarafsızca yanıtladım

0|0
    0|0
  • BJK lıyım Alex diyorum.

0|2
    0|1
  • Tabii ki Alex. Tarafsız olarak konuşuyorum ben.

0|2
    0|1
  • Kralex on yılki futbolla şimdiki futbol bir değil...

0|0
    0|0
  • hagi

0|1
    0|2
  • Niye bir türk değil? özenti yaşlılar işte.

0|0
    0|0
  • Hagide faydalı olmuştur aksini iddaa edemeyiz.Ancak BİR ALEXTE DEĞİLDİR..

0|0
    0|1
  • hagi

0|0
    0|1
  • onu bunu bilmem, en cok sabri oldu, oyle bir insan gellmez sahalarra. iyi ki varsin sabrii

0|0
    0|1
Yükleniyor...