Böyle biriyle birlikte olmak istermiydiniz?

Ayın mutlaka dört günü cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrasına gidip en ön sıraya otururum konserin 25.dk.kasında ayağa kalkıp ismail yk.

şarkısı söylerim konserden atılana kadar söylerim.

Evime gelip berjerime otururum iki dakika içimden 700 e kadar saydıktan sonra telefonu açıp mustafa sandalı ararım ağır konuşurum

kapatırım bi daha ararım bu kapatıp aramaları günde 12 kez 23 gün tekrarlarım.24.gün mustafa sandalı arayıp dahada ağır konuşurum sinirlerinse alttan alır özür diler kapatırım

THY tarifeli seferleriden birini şans eseri seçerim uçaktaki bütün yerleri satın alırım.Daha sonra uçağa biner otururum 12 dk. bekledikten sonra hostesi çağırırım uçak neden boş diye kavga çıkarırım.İner paramı alır evime giderim

Güncellemeler:
Evden çıkarken kapıyı çeker anahtarı yudarım.Eve dönünce çilingir çağırır açtırırım.Açtıramazsan kapıyı kırar girerim.Kırdığım kapıyı ertesi sabah açık bırakıp çıkarım.Akşam eve gelince yeni kapı alıp eve gelip anahtarı yine yutarım

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• ne yapmaya çalşyrsn hayali ürünlerini sayarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bunları yaparken pijama giyme özgürlüğümüz var ise,başımızada honi takabiliyor isek olabilir:)))

0|0
    0|0
  • dalga geciyorsun :D:D ama ya böyle bi insan obsesif kompulsifin ilerlemiş vakası olabilir acil psikolojik yardım lazım

0|0
    0|0
  • böyle bir erkek yok diye düşünürdüm hep,şu an o kadar mutluyum ki kelimeler kifayetsiz, ağlıyorum hüngür fışkır :'(

0|0
    0|0
  • sen çok Mr. Bean izledin galiba :D:D

0|0
    0|0
  • evlenme teklifini kabul ediyorum.

0|0
    0|0
    • 25 yaşında kadın sevmem 24 severim 26 sevmem 27 severim 28 yaşında evlenirim 29 da boşarım 30 a geldim mi başbaşka ufuklara yol alırım

• Her ay mutlaka 3 tane resim sergisine yanımda boyalarımla giderim eksik resimleri tamamlarım

ressamları serginin orta yerinde döverim.

• renk secimini yazmamissin, hayal kirikligi. evlenmiyorum.

• ahaha çok güldüm ya mustafa sandala 24. gün daha ağır küfür sayar alttan alır özür dilerim falan :D

0|0
    0|0
    • Ayda mutlaka 14 gün hijyenik kadın bağı kullanırım.Geri kalan günlerde bebek bezi bağlarım.

her akşam eve gelince televizyonu açarım 7 dk. izler televizyonu bozarım.Sabah uyanınca tv yi yaparım 7dk. izler kaparım

• Komikmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ek olarak ben bunların haricinde; umumi tuvalete gider büyük tuvaletimi gördükten sonra kim s. tı lan buraya ha! der üstüne birde paranı alırım,ayrıca sinemaya gidip 15 dkka filmi izledikten sonra cep telefonundan dizi açar oturur onu izlerim ,çıkıştada ben filmi izlemedim parmı verin derim

Biz seninle bu dünyayı kurtarabiliriz gel parti kuralım :)

0|0
    0|0
    • Evden çıkarken ayakkabıları çıkarır eve girerken ayakkabılarımı giyerim

• Evden çıkarken

• evden çıkarken , karşımda duran aynaya yumruk atıyorum güzel göstermediği için,ayrıca tuvaletin ışığını açık bırakıyorum ve televizyon kumandasını saklıyorum.

• her türlü probleme strese asik insanim diyorsun :))

0|0
    0|0
  • nail gürgen ile hayat dersleri videolarını izlemişsin. şahan gökbakar'dan seçmeler...

0|0
    0|0
  • Şahanın Nail Gürgen tiplemesinden alıntı yapmış, sen denizaltıylada Ankaraya gidiyosundur. :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...