Sporda kilo düşmek? @@@@@@@@@?

sporcuyum ve bir ay hem calisarak hem de sagligimi bozmadan nasil kilo verebilirim?

Güncellemeler:
Bir aya macim var bazi arkadaslar yanlis anlamis..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak yavru ceylan şimdi yapman gerekenleri söylicem yapıpta kilo veremezsen git öldür kendini

şekerden, zararlı karbonhdrattan ( beyaz ekmek vsvsvsvs) uzak duracaksn

günde düzenli olarak 1 saatlik kardiyo çalışması yapacaksı sonrasında keyfine bak

1|0
    0|0
    • yavru ceylan :DD... tamam bunu yapacagim :) sagol

• :D :D sporcu ceylan

• Buda iyi :D

En İyi Kız Görüşü

• Protein ağırlıklı besleniyorsan sıkıntı yok ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardio çalışman seni hem dayanıklı hale getirir -kondisyonunu arttırarak- hem de yağ yakımını sağlar. Zaten vücut çalışmadığın için -öyle tahmin ediyorum en azından- kardio ağırlıklı hareketler + diyet sağlıklı bir şekilde kilo vermeni sağlar.

1|0
    0|0
  • sporcuysan ve nasıl saglıklı sekilde zayıflıyacagını formunu koruyocagını bilmiyorsan sporculugunu sorgula.

1|0
    0|0
    • demek istedigim o degil ki bir aya macim var ve benim kilo kategorilerine gore siniflandirilmam olacak. Eger bes kilo dusuk olursam bir alt kategoriyle mucadele edecegim ve bu benim acimdan cok iyi olacak. Ayrica amac form korumak degil zaten kilom boyuma gore cok iyi.. amacim performansimi dusurmeden beslenebilmek ve kilomu dusurmek.

• peki oyle olsun:) bşz sporcu değiliz kahvede okey oynarken yazıyoruz oyle dusun bu dediklerimi...

• tamam ya zaten sorun sende degil bende :D soruyu eksik yazmisim

• porcuyum diyorsun ve nasıl kilo vericem diye mi soruyorun )))))))))

1|0
    0|0
    • kilo düşmek sporcular arasi bir terimdir ve obezite ya da fazla kiloyla alakasi yok. Sadece maclar icin alt kategoride cikmak istiyorum.

• Sağlıklı beslen yeter.

1|0
    0|0
  • duzenli yemek ye bol su ic

0|0
    0|0
  • Spor direk seni zayıflatmaz sıkılaştırır kesinlikle yanında kalori hesabı yapmalısın.

0|0
    0|0
  • sporcuyum diyosun bu soruyu bize soruyosun?

0|0
    0|0
    • asagidaki yorumumu okur musun rica etsem yoruldum cunku ayni seyleri yazmaya

• ha anlamam ben o kadar hocana sorsana o daha iyi bilir ;)

• tamam tesekkur ederim

• bunu senin daha iyi bilmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...