Kadın ne ister? Bir bayan nasıl mutlu olur?

Daha yanıtlanamamış ve kadın ruhuyla ilgili otuz yıl süren araştırmalarıma karşın benim de yanıtlamayı başaramadığım çok önemli bir soru var: Kadın ne ister? SİGMUND FREUD:)))

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar duygular gündeme geldiğinde,erkeklerden sevildiklerini kelimelerle duymak ister..bilirsiniz ki sorunların çoğunluğu,artık eskisi değil hiçbirşey ne değiştilerle dolu?zamanla kabul ediyoruz bazı taşlar yerine oturuyor ve illaki aramalar görüşmeler azalıyor.erkekler her nekadar DNA gereği bizler kadar konuşmasada,tatlı dilin gücünü yılanı deliğinden çıkarmakla örneği çok güzel verilmiş,ara sıra bebeğim tatlım minik vurgular ister,komşum eşine goncam derdi örneğin:)yemek vs yapıldığında basit gibi görünsede ellerine sağlık hayatım tatlımı duyduğunda yüzündeki ifadeden anlayabilirsiniz zaten,şımartılmak ister..sahiplenildiğini hissetmek ister..erkeğinin KADINI olduğunu hissetmek ister..herşey hediye değildir,dışarı çıkıldıdğında,özel olduğunu hissetmek için elinden sadece tutmanız,ilanı aşkın kelimesiz ama en güçlü bir ifadesidir kadına göre ve akabinde güvende ve değerli olduğunu hissetirir..fazla uzun oldu belki:)ama bizler gerçekten erkeklere göre yaradılış olarak daha duygusalız.daha anaçız..demiyorumki her dakika seni seviyoırum aşkım canım cicim ama,ilişkilerdeki İlerleyen zamandaki'' artık sevimiyormu sorusu yüzünden,kadınlar ellerinde olmadan içten içe kafalarında kurmaya başlarlar..eşittir sevgi aktarımına özen gösteriliirse mutsuz ilşki sayısı artar diye düşünüyorum ve NOKTA diyorum:))

1|1
    0|1
    • tbrk güzel yazı kutluyorum:)))

• herkez için inş..nasip ise gelir yemenden değil ise ne gelir elden:)

• :))) vay vay şair ruhlu hanımefendi:) yine döktürüyor:)ne gelir elden:) öyle tabi:) ama umutlar ümitler ve niyet çok önemli?her daim bu umudu bu niyeti içinde yaşatman çok önemli:)niyet dua açılan rahmet kapıları?karamsarlık çok kötü?çok karamsar düşünüyorsun?mutlaka yaşadıklarının bunda etkisi büyük?ama yine umutlar ümitler niyet diyorum:)?

Kızlar Ne Diyor 12

• Aslında sizin istediğinizden fazla değil: Aşk isteriz,ama bu aşk içinde acelenin olmamasını herşeyin zamanında yaşanmasını,anlayışlı birini,mutlu eden,sevgi dolu,neşeli,ağırbaşlı birini isteriz.Tek sorun bunların hiçbirinin bi arada bulunmaması ve isteyen kişinin bunu hak etmemesi.Bence ben hak ediyorum da neyse:D

0|1
    0|0
    • aşk diyorsun aşk ansızın gelir?insanı bulur?bir büyüdür?bir sevda yelidir?insanın başında esip duran?kapılırsın rüzgarına bir limana demir atarsın?sorgulamadan yargılamadan?herşeyi kabullenirsin?mükemmeli aramak?aşkın kendisi?bütün hataların üstünü kapıyor?gözün birşey görmüyor?sevmesini bildikten sonra?gülün dikeni var?ama bülbül dikeni görmez?sadece gülün büyüsüne kapılır?sevdasına kapılır?

• Kadınlar bi' daha beni arama der mesela ama aslında söylemek istedikleri sinirim geçince beni ara ve kendini affettirdir.

0|2
    0|1
  • 0|1
    0|0
  • Güreş tutcak rus kızlar ister...Ehe..

0|1
    0|1
  • Hangi birini sayalım ki:-)

0|1
    0|0
  • Aslında çok bişey istemiyoruz; Güven, sadakat, ilgi ilgi ilgi ilgi ilgi ilgi ilgi ilgi ilgi ... Bide şey var mesela karnımız ağrıyo diyosak bizi çikolata yağmuruna tutmanız, sıcak bişiler getirmeniz, saçlarımızla oynamanız, sevip sımsıkı sarılmanız gerek.

0|0
    0|0
  • kelime kadın olduğunda ve bayan olduğunda içerikteki değişimi farkeden var mı?birinde talep eden ve alan diğerinde koltuğunda bekleyen ve misyoner pozisyonundan başka pozisyonda seks yapmak istemediği düşünülen bayan var.

kadınlara bayan demeyelim.bu bir

ikincisi freud kendisi fallik dönemi atlatabilmiş mi acaba?

1|1
    1|0
  • insan ne ister diyelim, bunu bilen varsa yine şaşarım.

0|0
    0|0
    • mutluluk güven sadakat huzur..

• tek kal uzun bir süre ve sonra ne istiyorum diye sor. ben cevap bulamadım.

• önyargı?bir söz ile?bir paylaşım ile?insanı yargılamak sorgulamak?işin özünü görmek önemli olan?mesajı algılamak?toplumsal bir yaraya dem vuruyoruz?ama tabi bakış açısı çok önemli?söze takılıp kalmak?perde arkasını görmeden?ne kadar önemli?

• İngiliz ve Rus sevgililer topluluğun bir bu konuda aydınlatamadılar seni sanırım. :D

1|0
    0|1
  • Cinsellikten başka şeyler de düşünebilen, beyni şeyinde olmayan erkek ister

0|0
    0|0
  • URBAN, dogcare ve moonjito senin sorularinda vücut buldu. yetmez mi?

0|0
    0|0
  • Yakışıklı ve namuslu erkek ister.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bunun cevabini verecek insan daha yeryüzünde görülmemis malesef :) cok degisik türde mutlu olanlar var hatta asiri mutlu olupta kendini mutsuzluga sevk edenler dahi var..

0|1
    0|0
  • türk ise ; para

amerikalı veya avrupalı ise ; aşk, tutku, sevgi

0|1
    0|0
  • isveç bilimadamları bunu çözmek isterken kanser oldular:DDDDD

1|0
    0|0
  • istedikleri belli ancak önemli olan sunuş şeklinde

sugar coating denen bir olay var bunun en iyi şekilde yapılmasını isterler

bence duygusal zekaları daha gelişmiş olduğundan erkekler gibi harala gürele olsun bitsin istemedikleri için çok şey istiyorlar gibi duruyor

sonuçta sugar coating ne kadar iyi olursa ilişki o kadar iyi olur kadınlar için. neden dersen çok şanslı yüzde birin içinde değillerse yüzde doksan dokuzunun sugar coating in altında karşılaşacağı son aynıdır ve pek de romantik komedilerdeki gibi parlak değildir, happily ever after olma ihtimali düşüktür :)

0|1
    0|1
  • Kadınları bilmem de ben şuan demli bir çay yanına fındıklı kurabiye istiyorum.

0|1
    0|0
  • para,sevgi , sadakat

0|1
    0|0
  • ne istediklerini bile bilmiyorlar bu kadınlar

0|1
    0|0
  • Kadınlar resmin çok hoş derler
    Erkek vesikalık resmini çektirip kıza gösterir.

0|1
    0|0
  • Hepsini ister. Aynı anda.

0|1
    0|0
  • :D cok zor bir soru :D

0|1
    0|0
  • kadınlar: senı istemez
    erkekler: sen ne anlarsan

0|1
    0|0
  • şu profil resmini değiştir be kardeşim çok itici duruyor.:)

0|1
    0|0
  • İlk başta PARA, sonra diğerleri. Kimse kalkıpta efendim hayır ben karaktere bakarım demesin. O sonra. Kadınlar hibişeyden memnun olmaz isteklerinin sonu gelmez.

0|1
    0|0
Yükleniyor...