Geleceğe dair plan yapar mısınız yoksa anı mı yaşarsınız?

Şimdi plan vardır, plan vardır. Bundan on sene sonrası için plan yapmak saçma olur ama örneğin; haftaya cuma şuraya şu saatte gideriz, şunu alırız şunu götürürüz gibisinden... yoksa hele bi cuma günü gelsin de bakarız diyerek her şeyi son anamı bırakırsınız?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Plansız ve programsız geçen hayat başı boş geçen hayatla eşittir. Dünyanın en büyük devletlerinden tutun da en büyük ferdine kadar, o seviyeye ulaşmak için planlı çalışmalar yapmıştır. İsrail her ne kadar nefret ettiğimiz bir devlet olsa bile, Filistin topraklarını direk işgal etmemiştir. uzun süreli bir plan içinde topraklarını satın alarak zamanla el koymuş ve bunu zorbalığa dökmüştür. Ama burada anlatmak istediğim tabi ki böylesine lanetli bir devleti methetmek değil, planlı çalışmalarıdır. fert olarak elbette çok uzun vadeli hayaller kurmamak gerek, ama hayatın akışını göz önüne alarak, günlük, haftalık, aylık hatta yıllık planların yapılması kişiyi zafere ulaştırır.

0|1
    0|0
  • carpe diemciyim lakin ayda 1 :D

0|0
    0|0
  • Plan yaparım ama hep aksilik olur.Anı yaşamak cümlesi güzeldir ama insana sorumluluk yüklenince onunda değeri kalmıyor.

0|0
    0|0
  • eglence ve sosyal acıdan pek plan yapmıyorum spontane ... iş kariyer üzerine adım adım planlayıp hareket ediyorum.

0|0
    0|0
  • tek planım var biliyorsun msn link attığım evi satın almak

1|0
    0|0
    • evet :) inş canım :)

• vala o olsun başka hiç birşey istemiyorum dublex ya üst ayrı girişleri var nefessssssssss gel takıl derim yazları kafana ;)

• tabi bellı bi plan programım her zaman vardır zamana göre işletırım

1|0
    0|0
  • planlı yaşarım (:

0|0
    0|0
  • palansız hayat olmaz D:

0|0
    0|0
  • Tek planım var oda hayattan tad almak.

0|0
    0|0
  • ben dusunuyorumda. Gelecegin benle ilgili bi plani yok sanirim.

0|0
    0|0
  • Her konuda plan program yapan insan bana göre robotlaşmış insandır.

0|0
    0|0
  • Yarın nerde ne yapacağımın garantisi yoktur çok ani karar veririm.

0|0
    0|0
  • Tabiki de yaparım yoksa hayat bir işgenceden ibaret olur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• arada plan yaparım ama genel de anı yaşıyorum çünkü yaptığım planlar hep bozuluyor bir türlü olmuyor.

0|0
    0|0
  • pek plan yapmam hayatımı akışına bıraktım!

0|0
    0|0
  • planlı bir insanımdır. her saatim planlı değildir ama haftaya şuraya gidecem. yazın buraya gidicem gibi planlarım vardır :)

0|0
    0|0
  • Bana kalsa her durumu planlı olarak yaşarım ama çevrendeki insanlar buna uymuyor.

0|0
    0|0
  • plan yapmam genelde bır sorun cıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...