En etkilisi hangisi?

Ben artik tartiya bakmiyorum, önemli olan gözle görünür degisiklik tartidaki sayi degil, bu yüzden vücudumdaki yaglari yakmak vücudumu sikilastirmak istiyorum.

Günde 1 saat yürüyüs yapiyorum, bunun yaninda

Pilates mi?

Yoga mi?

Squat, mekik, sinav gibi hareketler mi?

En etkilisi ne, en kisa sürede cözüm almak istiyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Prof olarak jimnastikle ilgileniyorum bizde bu tarz antrenmanlara zaman zaman giriyoruz. Sana şöyle öneriyim. Yağ yakımı için genelde kardiyo işini görür ne olduğu önemli olmaksızın. Örneğin ; yüzme , tempolu koşu , bisiklet sürmek , vs. Squatı da sıkılık için ayrı öneririm bacak ve kalça bölgesini çalıştırdığı için vücudundaki hormon seviyesini ve dolaşımını yükseltecektir. Onun dışında hafifden mide bölümümde çalışsın güzel bir estetik karın kası göstereyim dersen mekik ve plank hareketini öneririm. Ama asıl amacın yağ yakmak ise dediğim gibi haftada 4-5 kere sabahları 1 buçuk saat felan koşarsan değişimi 1 ayda fazlasıyla farkedeceksin.

1|0
    0|0
    • Tamam teşekkür ederim :) kardio çalışmam gerek yeni, squat falan da yaparım. Peki Pilates veya Yoga ile ilgili birşey söyleyebilir misin? :)

• Pilatesi de esneklik bakımından öneririm. Kaslarını rahatlatır daha iyi delişmeni sağlayabilir. Yoga da genelde sakinleşme aktivitesi olarak bilirinir. Spor kategorisinde pek yer almaz :). Özelde facebookun varsa atabilirsin. Daha rahat yardımcı olmaya çalışırım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• dumbellin varsayıyorum buyur sana yeterli bu işini görür.

Forward Lunge 16 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Alternating Flat Dumbell Press 10 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Dumbell Squat 12 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Bent Over Two-Dumbbell Row 12 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Glute Bridge 15 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Standing Dumbell Press 12 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Dumbell Curl 8 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Seated Triceps Press 8 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Crunch max. 30 sn 3 set
    Plank max. 30 sn 3 set

1|0
    0|0
  • sonuncusu google a bir squats butts veya ass yaz bak bakalım nasıl bir sıkılıkmış diğerleri daha uzun süre ister

1|0
    0|0
  • 7/24 destek icin iletişime geçebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • squat mekik sınav bence gerisi çok boş geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Pilateste ebru şallı'nın skinny jeans workout ve selülit savar dvdsini öneririm. pilates diyip geçme içinde squat ve lunges gibi etkili bacak hareketleri var. ben pilates derim çünkü gözle görülür bir incelme sağlıyor ve hızlı sonuç alıyorsun.

1|0
    0|0
    • tamam canim tesekkür ederim :)

• rica ederim :) evet mümkünse her gün yap, ama 2-3 günde bir 1 gün ara verebilirsin

• tamam sağol :)

• Hepsini bir arada yap kurtul ^^

1|0
    0|0
    • iyi fikir bir gün yoga bir gün pilates yanina squat falan :D

• jillian michaels 30 day shred yapalım mı? aşırı terlediyor ve zorlayıcı hareketler var. araştırdım ebey yapanlar sonuç almış hep.

1|0
    0|0
    • bende arastirayim o zaman sagol

Yükleniyor...