Ayrılmasının nedeni gerçekten soğumuş olması mı yoksa annesinin dolduruşuna gelmiş olabilir mi?

Dün açtığım başlıkta söylediğm gibi dün 1.5 yıllık sevgilim beni terketti.1.5 yıl boyunca sadece son 2 gün bana kötü davrandı o da mesaj atıp ilgilenmedi.Bundan dolayı ben soğudum falan demesine hala inanamıyorum.Sorum şu sevgilim annesinin sözüne önem veren bi insan annesi de beni seviyodu.Annesini arayıp durumunu merak ediyorum falan desem sonrada işte neden böle oldu ben seviyodum onu muhabbetine girsem anneside ona iyi bi kızda neden ayrıldın falan dese tepkisi nasıl olur?Durup bidaha düşünür mü?(bu arada böle pat diye ayrılmasının nedeni gerçekten soğumuş olması mı yoksa annesinin biraz dolduruşuna gelmiş olabilir çünkü ayrılmadan önceki gün ben annesine biz evlenmeyiz mesajı vermiştim annesiyle konuşunca bu durumda netlik kazanır gibime geliyo)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence gercekten sogumustur ya erkekler herşeyi biriktirirler ve herşeyi geride bırakırlar..

0|0
    0|0
    • gerçekten soğumuşsa bile annesinib tekrar konuşması etki etmez mi hiç

• annesinin senin lehinde konuşacağını zannetmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlenme düşüncesi yoksa bir anne kabul etmeyebilir o kızı.. Anneden anneye göre değişir. Ben 5 yılda çıksam annem ayrıl dese bırakırım. Annemden değerli bişey yoktur..

0|0
    1|0
  • annesi beğenmedi diye ayrıldı demekki senden

0|0
    0|0
    • annesini bveni seviyodu ama son gün annesine asık suratlı davrandım o bişi sormaynca konuşmadm falan ondan mı ayrıldıu dersin...

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler annelerini dinliyo genelde canım benimki öyle yaptı mesela sucum gunahım yokken bıraktı

0|0
    0|0
    • benimkide iyiydi baya anneside beni seviyodu ama ben pek sevmem böle teyzelerin yanında konuşmayı falan ayrılmadan önceki gün annesiyle görüştük ben kadınla pek konuşmadım surat astım biraz bide biz evlenmeyiz imajı yarattım ki kadın sürekli evlenirsinz falan diyodu.ertesi gün benmki bozuldu aramadı sormadı soğudum falan dedi her zaman olan sorunlarımızı bahane etti ve 2 mesajal bitirdi bilmiyorum annesinden mi kaynaklanıyo:(

• bence annesinden olabilir ve sende vazgec derim örnekleri cok var cevremde annesinin sözünü dinleyen le zor oluyo iki tarafıda idare edicek birini bul

Yükleniyor...