Kısa sürede nasıl kilo veririm?

185 boy 100 kiloyum kaça inmeliyimmm? Ve ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Kilo aldırcı şeyler cok yiyiyorum yaa :/

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir ay duzenli yuruyus ye ekmek seker tuzdan uzah dur 5 kilo garanti. Saglikli bir sekilde. boyle devam edebilirsin

0|0
    0|0
    • Yarindan baslasam ekime kadar kaç kilo verebilirimm...25 gunde 10 kilo gibi bir rekorum var

• 15 kiloya kadar cikabilir eger disiplinli olursan. Bol bol sebze ve metabolizmani hizlandiran seyleri de yemeyi unutma

Kızlar Ne Diyor 8

• Akşam 6 dan sonra asla bişey yiyip içme, günde 2,5 litre su içmeye özen göster, abur cuburu kes ve en önemlisi günde en az 1 saat hızlı tempoyla yürü

0|0
    0|0
  • 80e inmelisin en azından.. çok bişey degl aslında.. 3 4 ayda verirsin spor yap yemekten kısmasan da olur

0|0
    0|0
    • Aynen... yaa biraz kilo olunca kendimi itici ve çirkin hissediyorumm.. coğu insan kilo versen super olursun şuandasa iyisin filan diyolar ama

• tabiki vermelisin. kilo iyi bişey degl. bu gerçek

• 70e inmelisinnn

0|0
    0|0
  • Spor + gırlağı kes !

0|0
    0|0
  • 90 olman iyidir şimdilik. ama sporla zayıflaman gerek. sarkarsın aksı taktirde

0|0
    0|0
  • En önemli sey azim

0|0
    0|0
  • 85-90 olman lazım.

0|0
    0|0
  • 80'e falan inmen lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapın kemikliyse 86-87, kemiklerin inceyse 79-80 kemik durumuna göre sen ayarla artık :)

0|0
    0|0
  • En az 20 kilo vermelisin

0|0
    0|0
  • yesil cay ic gunde 3 bardak.

0|0
    0|0
    • Aynen yeşil çay mucize spir yapmadan bile 2 kilo vermistim yesil cay sayesinde

• Knk yeşil çay sallamada olsa olurmu yoksa aktardan doğalmı olsun?

• sallamada olur dogadan en iisi ama bir yerde boykot mali olarak gormustum sen bilirsin.. caykurda ii

• Kısa süreden kastın ne?

0|0
    0|0
    • 1-1.5 ay...25 gunde 11 kilo vermis insanim knk

• Yeme içme alışkanlığı düzelt, çok yememeye çalış ve uzun süre koş.

• geceleri yatmadan önce yemek yersen kilo alabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...