Messi mi Christiano Ronaldo mu?

Ben Barcelona'ya karşı Real Madrid'i desteklerim yıllardır ama bence Messi çok daha iyi sizce

• Christiano Ronaldo
    48% (56)36% (55)41% (111)Oy Ver
  • Lionel Messi
    52% (61)64% (98)59% (159)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar neyin kafasında Allah aşkına Cristiano değil de Christiano yazmışım.Bu isim türkçe değil türk ismi de değil.Hangi batılı bir türk isminin bir harfi eksik diye çıkıp onun lafını yapar.siz böyle olduğunuz sürece batılılardan aşağı kalmaya mahkumsunuz önce beyni değiştirin neyse çok özür diliyorum o çok dikkatli arkadaşlardan ronaldo efendinin mübarek isminde 1 harf fazla yazdığım için günaha girmişmiyimdir acaba

0|0
35|58

En İyi Kız Görüşü

• Messi :) link

0|1
    1|3
    • Ronaldo'nun da filistin'e destek verdiğini öğrenmiştik geçenlerde messi'nin yeni öğrendim.soruyu sorduğum zaman linke tıklamamışım :) messi'yi de ronaldo'yu da seviyorum artık adamlarmış

Kızlar Ne Diyor 34

• Anaa Messi laa link

1|2
    1|2
  • Messi daha yakışıklı :)

0|0
    1|2
  • Messi doğal yetenek, Ronaldo değil. O da kendini iyi eğitmiş elbette ama yetenek bambaşka. Ronaldo Avrupa Kupasında ve son dünya kupasında çok zavallıydı yahu, Guizanın en Diyarbakırlı hallerine benziyordu :)))

0|2
    1|3
  • Messi

0|0
    0|1
  • A.

0|0
    1|2
  • ronaldo daha yakısıklı<3

0|0
    1|3
    • Orası öyle de onu sormadım yakışıklılık anlamında sorsaydım ronaldo ile başkasını kıyaslardım zaten

• Hiçbiri tabiki . :D

Cevap : Sabri (!)

2|1
    2|1
  • messii messsiiiiiiiii

0|0
    1|1
  • Ronaldo artislikte daha cok kazanior, futbolda iyi amaa..

Messi oyun stillilen, efendiligle saha icinde kazanior

0|1
    2|1
  • Ronaldo.

0|0
    1|3
  • Messi :)

0|2
    1|1
  • messi dedim ama barcaya değil real madrid e sempatim var.

0|2
    1|1
  • Cristiano. <3

Taş gibi mübarek.

0|1
    0|0
  • Messiiiiii...

0|1
    2|1
  • açık ara farkla messi bence

0|1
    1|1
  • Christiano Ronaldo

0|1
    0|0
  • lionel messiiiiiiii

0|0
    0|1
  • messi <3<3<3

0|0
    1|1
  • Messi.

0|2
    1|0
  • Lionel Messi

0|0
    0|0
  • Messi

0|1
    0|0
  • Tabiiki Christiano Ronaldo Tas gibi herif ellam ( Görünüsü )

1|0
    2|1
    • yok be tipsiz sade vücut var o da futbolcuların çoğunda var :D messi en azından sempatik ve masum

• Tabiki Ronaldo Cok iyi bir klupte oynayipta o hareketleri yapabilecek futbolcular var kotu demiyorum messi icin cok iyi bir futbolcu kotu diyemem zaten ama Ronaldo nun yanindakiler xavi veya iniesta degil ronaldo bir cok seyi kendi yapmasi gerekiyor Ama messi daha cok xavi ve iniesta sayesinde bukadar iyi arjantindede goruldugu gibi

0|0
    2|5
    • oo futbol bilgine hayran kaldım tek kale mac yapabiliriz birlikte :)))

• Ozil yillardir oynamiyorduki madridte ondan oncesinide kastediyorum

• arjantin-brezilya maçında attığı 3 golle gördük messi gerçektende arjantinde bir hiçmiş :D

• lionel messi

0|0
    1|0
  • ben futbol cahiliyim abilerim messi diyorsa vardır bir bildikleri:))

0|0
    1|1
  • Messi

0|1
    1|1
  • melo :D

0|0
    1|2
  • Messi amenko.

0|0
    1|2
  • messi tabii ki de

0|0
    1|2
  • Messi ♥

0|0
    1|2
  • Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 58

• ikisi de farklı kategorilerde.

kaka- ronaldoyla kıyaslanır

messi türkiyede oynayamaz. hergün sakatlanır. Yurtdışına messiyi indiren varmı ki? adam rahata top gezdiyiroyr. kart yer belki yine de messi oyundan düşer. Fakat kimsenin gözü yemiyor düşürmeye onu. bu durumda da insan top cambazıoluveriyor. boy kısalıgı en büyük avantyajı. topa daha yakın olan kazanır. kötü futbolcu demiyorum ama ronaldo ondan epey uzun. aralarında 17 Cm var.

0|0
    1|1
  • Tabiki Lionel Messi ... Messiyi futboldan başka bi haberle dumassınız ama Ronaldoyu yaşadğı aşklarla . asıldğı kızlarla. yaptığı sexlerle medyada çok rahat duyabilirsiniz. Bİ futbolcu futbolla duyulmalı sadece.Ayrıca saha içinde Messinin oynadığı takım oyunu ,bireysel yetenekyeri ronaldodan daha üstün özellikle takım ile uyumu. ve son olarak Messi sahada çok efendi ronaldo agresif birisi . (daha dün danimarka maçında 2 tane rahat pozisyon kaçırdı sabri bile atardı)

0|1
    1|2
  • meşhur söz var bilirsiniz.

Christiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcusu , messi bu dünyadan değil :) messi yok ötessi :D

0|1
    0|2
  • ronaldo daha komple diyenler var messi neyi eksik yapıyor?

onun da hızı var, kafa golü de atabiliyor, firikik de atıyor, çalımı zaten söylemiyorum tarihin en iyilerinden ronaldo bu konuda ibrahim üzülmez kalır

ikinci konu milli takımda bir şey yapamaması

ronaldo ne yaptı merak ediyorum kendi evlerindeki iğrenç turnuvada avrupa ikinci oldular onun dışında çoğu önemli büyük maçta kayıp

ronaldo iyi oyuncudur ama hiç bir zaman messi olamaz

0|0
    1|0
  • her iki futbolcunun karşılaştırılmasını doğru bulmuyorum şahsen çünkü mevkileri farklı özellikleri farklı ama şu kesin ki dünyanın en iyi futbolcuları ikisini de severim ancak benim favorim CR7.

1|0
    1|0
  • önce bi cristiano ronaldo yazmayı öğren :DDD

0|1
    0|3
    • umrumda değil anadilim türkçeyi tam olarak doğru kullanmayı önemsiyorum sadece evet cristiano değilde christiano yazarak büyük hata yapmışım.nasıl bir zeka be süper tespit etmiş.o çok önemli h harfini :D D D

• Messi King.. son 100 yılın futbolcusu.. attığı çalımlar,sürati,becerisi,oyun zekası,mükemmel golleri,harika sol ayağı ve çok iyi kullandığı ters ayağı ile harika bi oyuncu.. bu arada barcelonadan baska takımda oynayamaz diyen arkadaslar bi adama 7 kişi girerse tabiki oynayamaz. ki messi oynuyo..bakınız son brezilya macında attığı goller :) Ronaldo da yetenkli tabiki ama çoğu çalışmayla. kanatta birebirde iyi Messi gibi ortada oynayamaz ve bire yedi yemez Ronaldo icin.ama yinede hakkını verelim Messi olmasaydı şu an Dünyanın en ii futbolcusydu :D

0|0
    1|0
  • Tartışmadan ve bir saniye ve bile düşünmeden derim ki onun adı Cristiano Ronaldo.

0|0
    1|0
  • M E S S İ<<

0|0
    1|1
  • mardinspordan şehmuz

0|1
    1|2
  • bazı arkadaşlar demiş ki ronaldo daha dayanıklı. buyrun onlara bu sözüm izleyin link

0|0
    0|0
  • messiye yeteneği tanrı verdi.. ancak ronaldo azmin son noktasıdır ! messi diyorum ama ronaldo kesinlikle azmen messiden cok daha iyi..

şöyle bir söz okumustum:

Dünyanın en iyi oyuncusu ronaldo'dur şüphesiz. messi zaten dünyalı değil.

0|0
    0|0
  • Tabiki ronaldo. Messi Barça dan başka takımda oynayamıyor çünkü barca messi yi adam ediyor. Ama ronalda her takımda adam oynuyor.

0|0
    1|0
  • bence ronaldo futbol güc dayaniklilik ve teknigin oyunudur ve ronaldoda bunlarin hepsi var.

0|0
    1|0
  • Messi tabiki

0|0
    1|0
  • kızlara bak tipe göre muamele yapıyor yaa ronaldo daha yakışıklı ben o diyorum diyor yaaa kızlar sizden iğreniyorum hersey tip olmuş sizin :D

0|1
    1|0
    • kardeşim hem cevaplara bakarsan hem de ankete bakarsan kızların açık ara Messi dediğini göreceksin hatta şöyle bi gözlemim var.ronaldo daha yakışıklı olmasına rağmen erkekler genelde Ronaldo'ya kızlar genelde Messi'ye sempati duyuyor ilginç biçimde

• sen bunu ne amaçla sordun yakışıklı olarakmı iyi futbolcu olarakmı ben bir tane yorum okudum ronaldo daha yakışıklı diyen var ben ondan bahsediyorum

• ben iyi futbolcu olarak sordum tabi ki genel olarak kızlardan bahsediyorsun sandım o yüzden öyle dedim.o yorumun altına gerekli açıklamayı yaptım zaten

• Angara mersin :( link

0|0
    1|0
  • rakamlar ortada bugüne kadar barcelona daha başarılı bunda da messi etkili olmuştur.

0|0
    1|0
  • Messi olağandışı bir oyuncu

0|0
    0|2
  • Messi bir yetenek işidir.Adamın yeteneği var.Ama Christiano Ronaldo'nun başarı sadece çalışmayla ilgili oyum Messi'ye

0|0
    1|2
  • Messi daha iyi ama ben C.Ronaldo'yu seviyorum.Neymarda iyi geleceğin messisi Neymardır ahada buraya yazıyorum.

0|0
    1|1
    • Neymar Brezilya vs Arjantin maçından sonra ne ben ne ronaldo şu an kimse dünyadaki hiçbir futbolcu Messi'den iyi değil demiş takdir ettim o yüzden kendisini.

• Neymar çok iyi kardeş çokda hızlı 1-2 seneye kalmaz messiyi keser

• christiano ve lebron james ikiside hayvan messi ve kobe adamlar estetik hayvansılıkla estetik çatışması bence bu

0|0
    1|0
  • ya ronaldoda kimmiş messinin yanında ya. bu akşam karşı karşıya pozisyonları harcadı mal. messi olcaktı orda doksana asardı

0|0
    1|0
  • Tamam ronaldo güzel futbolcu ama lanet olsun ki messi tek başına bir takım ! bu yüzden dünya üzerinde şu anda forma giyen en kaliteli oyuncu olduğunu ve uzun bir süre daha bu karakter ve çalışma ilede böyle kalacağını düşünüyorum.

0|0
    1|0
  • messi..yaratıcı,süratli..fizik olarak eksikliğini çabukluğu ile gideriyor.birebir de vücuduna çok hakim..her an herkesi gol pozisyonuna sokabilir..kaleciyi bile oyuna bile sokmada korkunç bir futbol ustası..

0|0
    1|0
  • ronaldoyuda severim ama bu akşam 2 tane karlı karşıya kaçırdı messinin onları kaçırması imkansız messi daha iyi

0|0
    1|0
  • N'arda dicim kuzum...

0|0
    0|0
  • ronaldo

0|1
    0|0
  • soruya bakkkkkk... tabikiii sabriiii reisssss :D

0|0
    1|2
  • messiiii çok daha yetenekli ronaldo fizik olarak üstün bence yine messi