Zayıfım Spor yapmalımıyım?

Arkadaşlar boyum 1.77 kilom 58 60 civarı kemik yapım ince haliyle benim uyku düzenim pek iyi değil ve bazen günde 1 oğün yiyorum sağlıklı beslenemiyorum ama spora başlarsam kilo alırmıyım zamanla neyapmalıyım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Spor yapmak iştahıda açar zaten sporla beraber düzenli beslenirsen vücudun daha fit gözükür ama spordanda önemlisi beslenmeni düzenle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zayıf değilsin

0|0
    0|0
    • olurmu bı deri bı kemıgım bu olculer 1 yıl oncesıne ait ve şu an 1.80 lerdeyimdir ve kilomunda dustugunu hıssediyorm

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende 1.72 boy 55kg yim fitness yazıldım whey protein tozu siparişi verdim geldiği zaman başlıycam 8aya kadar rahat 20 kilo falan alıp onları tamamiyle kasa çevirirsin bundan emin olabilirsin giden cok arkadaşım var ve fark ortada ip ince kolu vardı şimdi o kol 4 katı olmuş gibi :)

0|0
    0|0
    • protein tozu şart galba :)

• Şart değil aslında ama kısa sürede etki görmesini istiyosan kullanmak en iyisi çoğu kişi sarkıyo falan diyo ama yalan kaç hocaya sordum hiçbiri öyle demiyo :)

• spor yapıcaksan düzenli uyku şart ve proteinli beslenmen lazım tavuk et pilav türü şeyler yemelisin. bir de spora başladığnda sık sık mast yapmaman lazım. proteinsizlikten kasların erir :)

0|0
    0|0
  • Zinde kalmak için yapilir

0|0
    0|0
    • zinde kalmak nedir kardeşm ya vucut yapmak ıcın yapıyorm kendımı teselli etmek ıcın degıl :D

• İyide yukarda yemek yiyemiyormus gibi yazmişsin metabolizma cok hizli calisiyor dsmekki dedigim vucut gelistirme hacim kazandirir tabi herseyden önce dr mutlaka basvur

• gidicemde para yok

• Sana kalmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...