Gizli kullanıcıların sürekli arttığının farkında mıyız?

bugün gizli kullanıcalara ait sorulara cevap vermeme kararımdan sonra cevaplayacak soru bulmakda zorlandım,bu kadar çoğalmalarını neye bağlıyorsunuz?

gizliyi izinde yok kararımda var kusura bakmasınlar...

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Evet son zamanlarda epey artı ve artık cevap vermek dahi istemiyorum .Olmayacak konularda bile kendilerini gizlemelerine bu özgüven eksikliklerine , reese in dediği gibi ezikliklerine üzülmüyorum , birde engelleyemiyoruz ya ben ona yanıyorum ...

0|1
    0|0
    • :):) hunharca artılayınca titredim :)

• evet okudum yorumları haklısın , saygısızlıkta had safhada ...

• Gizli olmadan yorum yapan saygısızlar da çok fazla inan ,kendisine saygısı olmayan kişi başkasına hiç saygı duymaz ..

Kızlar Ne Diyor 8

• bence gizleniyolar cunku gizli olmadan bisey sorunca tersliyolar dalgaa geciyolar hem gizli olsa nolcak olmasa nolcak benim icin farketmez zaten tanimiyorum kimseyi :P

0|1
    0|0
  • Bazen bende cevaplamıcam diyorum dayanamıyorum.

0|1
    0|0
  • Wall (Duvar) var...

Hep diyorum sistem doldurucuları olduklarını ve hiç sevmediğimi... Bize yazık...

0|1
    0|0
  • ben mesela hemen hemen bütün sorularımı gözlü soruyorum bazı suistimale açık soruları da gizli cevaplıyorum çünkü en son bir konuda açıkça yazdığım cevaba hiç alakasız şekilde absürt cevaplar gelmişti. dalga geçiyorlar, sapıklık yapıyorlar. yorumlara bakarsanız neden gizlendiğimizi anlarsınız.. bir de ben gizliden hep normal sorular soruyorum ki her gizli soran bayan edepsiz sayılmasın diye...

0|1
    0|0
  • Evet benim de hoşuma gitmiyor gizli kullanıcılar.

0|1
    0|0
  • Gizlenmek çok saçma ve gereksiz nasıl olsa kimse tanımıyor seni niye gizleniyorsun? Çok saçma..

0|1
    0|0
  • abi artık burama kadar geldi haa

0|1
    0|0
  • O da insan.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1004 şimdiye kadar verdiğim cevap,12 sorduğum soru sayısı.Bunlar içinde sadece birkez gizli cevap ve birkez gizli soru sormuşum.Zaten sanal maskeler arkasındayken daha fazla gizli olmanın manası ne bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • ezikler hakancım ... daha nicklerinin arkasında bile duramadan ahkam kesen ezikler ... cinsellkte insanlar ne gözle bakar diye gizlenirler

aşk ta lan kısmetlerim kapanmasın diye gizlenirler

ayrılıkta ulen tekmeyi kim koydu derdinde olduklarından gizlenirler

flörtte özgüvenleri eksinin altında oldugundan gizlenirler

ezikler hakancım ezikler ...

eksileyenler hepiniz gey olun , kızlarda kocası kalsın , lezbiyenlerde koca sahibi olsun emiiii

1|1
    0|0
  • evet baya bir arttı.

0|1
    0|0
  • Sacma olan atiyorum en sevdiginiz film ne gibi sorularin bile gizli soruluyor olmasi

0|1
    0|0
  • Ben gizliliğe nerde onay veriyorum şimdi erkeklerde olmaz da bu kızlar cinsellik bölümünde kullanmalı bence onun dısında kullanmamalıyız bence

0|2
    0|0
  • Mitoz bölündüklerini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar gizli bir sorum olmadı fakat soranada sayğı duymak lazım..

0|1
    0|0
  • Cinsellikte gizli sormak zorundalar hemen herkes peynir diyor.Ekliyor yüz vermeyince tehdıt ediyor.

Bunun dışında çok saçma gizliler var.

0|1
    0|0
  • bu aylardır böyle hakan ben bir ara yasaklansınmı diye de soru sormuştum sen yenimi farkına vardın :)) her soruda gizlenmek psikolojik bir sorundur gizli farkına var ..saygılar

0|1
    0|0
    • dikkat etmemiş yada önemsememiştim,bu karardan sonra soru ararken farkettim net olarak...

• kesinlikle buna bir sınır gelmeli ayda 10 kere gizli cevap verme gibi..

0|1
    0|0
Yükleniyor...