Body boy kısaltıyormu diyenler?

Ayakta halter kaldırmadığınız ve kemik gelişiminiz tamamlanmadan yüksek ağırlıkların altına girererseniz boyunuz kısa kalır standing barbell crul gibi haraketler ayakta biceps çalıştırmak felan bileğinizin filimini çektirip başlaya bilirsiniz benim boyum 172 normalde genetik ailede 183 en kısası ben erken başladığımdan kısa kaldı mesela

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir şey yok. Ağırlık ile kıkırdaklara zarar verirsen temelli uzayamazsın zaten. Olay bu, yok boy kısaltıyor diye bir şey yok, hatta uzatır. Büyüme hormonu salgılatıyor. Arnold nasıl uzadı? Erken yaşta başladı o da. Boy uzaması için yeterli besini alıp, hepsini kaslara harcamayıp ve ağırlığı abartmamak gerek zamanında.

0|1
    0|0
    • okumanda sorun var sanırım erken yaşta başlarsanız kısa kalırsınız diyorum kısaltırmı demişin bilginiz olmadan yazmayın bari kulaktan internet bilgileriyle

• Hayır bir antreman türü halter ile

• Tamamdır.

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence süper duruyorsun yaşın kaç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kafanızmı qüzel sizin ne kkısalması barfix yap boyun uzar cok agıra girer sen zararı var tabi. ama boyu kısaltmaz

0|0
    0|0
    • birazcık kas yapan personel tranier kesiliyor başımıza powerlifting diyoruz adam barfiks diyor bize :) hey allahım

• daha ne komik yorumlar görecez kim bilir madem bukadar bilgilisiniz yarışmlara beklerim

• 19 yaşimdayim boyum 186 baslasim normal boyu kisaltmaz demi 186yi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...