BAŞARANLAR BİR BAKABİLİR Mİ?

Arkadaşlar biz türklerin tabiri ile bahsettiğimiz ''bel simidi '' başta benim olmak üzere kimi arkadaşların da şikayetçi olduğu bir durum sizce nasıl hızlı bir şekilde verebiliriz o kısımdan fazla kiloları?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bölgesel egzersizleri düzenli şekilde yaparak

0|0
    0|0
    • mesela? özellikle yanlarda kesin çözüm işe yarar dediğin bir hareket var mı? aktivite vs.

• İlgin için teşekkür ederim :)

• Rica ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende şikayetçiyim o durumdan :(

0|0
    0|0
    • Omuzlarım olsun ne bileyim kol ve bacaklarım olsun çok iyi durumda ama bel simidi beni bazen hayattan Soğutuyor :/

• Yüzmek çok iyi gelir:)

0|0
    0|0
    • iyi dedin de vaktim olmuyor malesef , o yüzden önerebileceğin başka şeyler varsa memnun olurum :)

• Her gün düzenli yürümeye vaktin olursa yavaş yavaş eritebilirsin. Eritmek için çok hareket lazım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bendede oldu bir ara az yemeye başladım 2 günde eridi

0|0
    0|0
    • az derken yağ tuz şeker falan mı kestin yoksa bu söylediklerimi azalttın mı?

• şeker kullanmıyorum zaten ekmekde fazla yemem tuzda atmayınca verdim hemen

• ben şahsen hayvan gibi yiyorum ama günde 2 saat yüzüyorum kas oluyo kardesm..

0|0
    0|0
    • Estağfurullah :) benim yüzmeye vaktim olmuyor pazartesi çarşamba cuma (KİX BOKS , BOKS , MMA , MUAY - THAİ ) salı perşembe ise daha yeni olacak fitnesa başladım bakalım faydasını görecekmiyim. bu arada yorumun için teşekkür ederim :)

• yemekte sıkıntı yok ayırt etmeden yerim tek sıkıntım ise dediğim gibi bel simidi :)

• sorun yok o zaman kardesm :D

Yükleniyor...