Kapat

BAŞARANLAR BİR BAKABİLİR Mİ?

Arkadaşlar biz türklerin tabiri ile bahsettiğimiz ''bel simidi '' başta benim olmak üzere kimi arkadaşların da şikayetçi olduğu bir durum sizce nasıl hızlı bir şekilde verebiliriz o kısımdan fazla kiloları?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bölgesel egzersizleri düzenli şekilde yaparak

0|0
    0|0
    • mesela? özellikle yanlarda kesin çözüm işe yarar dediğin bir hareket var mı? aktivite vs.

• İlgin için teşekkür ederim :)

• Rica ederim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende şikayetçiyim o durumdan :(

0|0
    0|0
    • Omuzlarım olsun ne bileyim kol ve bacaklarım olsun çok iyi durumda ama bel simidi beni bazen hayattan Soğutuyor :/

• Yüzmek çok iyi gelir:)

0|0
    0|0
    • iyi dedin de vaktim olmuyor malesef , o yüzden önerebileceğin başka şeyler varsa memnun olurum :)

• Her gün düzenli yürümeye vaktin olursa yavaş yavaş eritebilirsin. Eritmek için çok hareket lazım

Erkekler Ne Diyor 2

• Bendede oldu bir ara az yemeye başladım 2 günde eridi

0|0
    0|0
    • az derken yağ tuz şeker falan mı kestin yoksa bu söylediklerimi azalttın mı?

• şeker kullanmıyorum zaten ekmekde fazla yemem tuzda atmayınca verdim hemen

• ben şahsen hayvan gibi yiyorum ama günde 2 saat yüzüyorum kas oluyo kardesm..

0|0
    0|0
    • Estağfurullah :) benim yüzmeye vaktim olmuyor pazartesi çarşamba cuma (KİX BOKS , BOKS , MMA , MUAY - THAİ ) salı perşembe ise daha yeni olacak fitnesa başladım bakalım faydasını görecekmiyim. bu arada yorumun için teşekkür ederim :)

• yemekte sıkıntı yok ayırt etmeden yerim tek sıkıntım ise dediğim gibi bel simidi :)

• sorun yok o zaman kardesm :D

Yükleniyor...