Galatasaray & Fenerbahçe?

Ya bu fenerbahçeliler takımlarınını galatasaraydan daha büyük görüyorlar da. Neye göre? Bana açıklayabilirler mi? Takımın büyüklüğü başarıya göre ölçülmüyor mu?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye'nin en iyi ve en başarılı futbol takımı elbette Galatasaray.
    Fenerbahçe'nin tek üstünlüğü Galatasaray ile yaptığı maçlarda Galatasaray'a karşı daha çok galibiyeti bulunması.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 6alatasaray'ın namını veren kulüp olduğu için olmasın sakın? :D

Fenerbahçelilik anlatılmaz yaşanır... :)

2|0
    0|1
    • G harfi götünemi girdi?

• hadi canım, hadi... Gerçekleri tarih yazardı dimi, işte senin lafın ;)

Gözlerim ve saçım bile Fenerbahçeliliğimi anlatıyor, yanlış kıza tosladın ;)

• Ben inkar etmedim ki sen o lafı kullanıyosun :-) 7 yi yazan tarih 6 yı da yazdı. Evet senin gibi bir cahile tosladığımın farkındayım. Cahillerle tartışmaya girmeyin çünkü ben hiç kazananı görmedim (hz. mevlana)

• Başarı büyüklük değildir. Fenerbahçe başlı başına her spora katkı sağlamaya, her spordan sporcu yetiştirmeye çalışan büyük bir kulüptür. Sadece futboluyla tanıtmaz kendisini. İşte bu yüzden Fenerbahçe büyük bir takımdır. Galatasaray için ise futbolda başarılıdır diyebilirim

0|0
    0|0
  • Ben burada sizinle FENERBAHÇE nin büyüklüğünü tartışamam türkiyenin en büyüğüdür FENERBAHÇE.

1|0
    0|0
  • Sikeye gore buyuk goruyolar

0|0
    0|1
  • GALATASARAY en başarılısı tartışmasız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben Galatasaraylıyım ve bizim takımımız Türkiye'nin en iyi takımı. Tüm içtenliğimle söylüyorum ki daha başarılı bir takım olsaydı bunu burada söylerdim, saygı duyardım, istediğiniz takım olsun ama gerçek bu.

0|0
    1|0
    • 6alatarasaray evet; Türkiye'de bir rakamın, kulüp ismine en çok yakıştığı takım gerçekten :)

• Büyük takım dediğin, küçük takım dediğinden "6" yiyen mi oluyor yani? :D

Sizin de oyuncağınız bu her halde? :)) (sana da yazayım aynı yorumu bari)

• Türkiye Kupası'nı alsan ne olur, SÜper Kupa'yı alsan ne olur? :) İki dandik kupayı mı düşüneceğiz biz? ;)

Serhat, o "6"ıncı golü atmayacaktı, o günden beridir bu 6S taraftarı Fenerbahçeliler'e düşman; haklılılar tabi :))) hadi ben kaçar, öpüldünüz :p

• onlar da biliyorlar G a L a T a S a R a Y 'ın ne kdr büyük bir takım oldugunu
    ama yediremiyorlar işte asdsa. d

0|0
    2|0
  • Bende monocayı Tüm takımlardan üstün görüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...