FB nin Teknik direktörü Roberto Carlos?

Carlos teknik direktör olmalı bizde bence. Sivasa oynattıgı göze hoş başarılı futbol ortada. Fb yi uçurur.. Ayrıca markası markamıza değer katar.. Hatırına bile gelmeyecek oyuncalar gelir..1 sene zaten Ş. liginde yokuz. ligde şampiyon yapar seneyede iyi bir takım kurar. Fikriniz?

• Roberto Fb ye çok şey katar
    50% (1)67% (4)62% (5)Oy Ver
  • Başarısız olur kesin..
    50% (1)33% (2)38% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• katiliyorum kardesim sivasspor bir ara fenerden iyi futbol bile oynuyordu o kadrosuyla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence Roberto Carlos Fenerbahceyi kaldiramaz. Daha cok yeni. Fenerbahcede teknik direktor olabilmesi icin pismesi gerek bence. Tecrube kazanmali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 4'üncü yıldızı takma gibi bi' önemi olan yılda, işi şansa bırakıp "Roberto Carlosu" getirmek saçma olurdu, Alınabiliyorsa Lucescu alınsın..

0|1
    0|0
    • lucescuda olur. alınırda. ama roberto sivasta hucum futboluyla göz doldurdu. TR ligine fazla bile

• Zico gelsin isterdim.
      Hoş, gelen teknik adam içinde geç olmuş artık, ligler başlayacak neredeyse.
      Adam ne zaman gelecek ne zaman takımla çalışacak ve ne zaman maça çıkacak? burası da ayrı bi' tartışılcak konu tabiki..

• haklısın

• Gerçekten iyi olur ve hayatımda en sevdigim futbolcu yani idolüm carlostur çok iyibir adam

0|1
    0|0
  • Iyi fikir

0|0
    0|0
  • Çare Yılmaz Vural Abi Ben Bilic Gelmeseydi Yilmaz Vural gelsin İsterdim Bize

0|1
    0|0
  • Onun daha pişmesi gerek.

0|0
    0|0
    • bence sivası nasıl oynattıgı ve hangi konuma getirdigi ortada. TR ligine çoktan pişmiş takımı da biliyor

Yükleniyor...