İlşkimi nasıl bitirebilirim üzmeden kırmadan?

arkadaslar bir toplantıda gözlerine dalıp gittiğim biri oldu..tanıstık konustuk..o da benden hoslanmıstı.tabii bu hemen olmadı yanlıs anlamayın :) yazıyı kısa kesmek istiyorum.yaklasık 7 aydır beraberiz.onu degerli kılacak herseyi yaptım.yani deger verdim manevi anlamda.ama o benm degerlerimi suistimal ediyor umursamıyor.arıyor soruyor ama cok sık değil.bugun görüşcektik belki bu ilşkiyi sıcak tutabilirim diye.baka bi yere gitms bana mesaj atmıs gece donuyorum diye.yanı burda bi mesaj verdi görüşmeyelim diye.1 aydır gorusmuyoruz aynı ildeyz ve yasadgmz yerlerde cok yakın.artık olmayacagını anlıyorum cünkü çirkin değil,m.içimde zerre kötülük yoktur.insanlara karsı herzaman merhametliyimdir.haketmyr bu ilşkiyi.bu ilşkiyi nasıl bitirebilirim bitirmekte bile karsı tarafı kırmamak istiyorum :( ne diyebilirim.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşamıyoruz, yapamıyoruz.. Sende farkındasın.. vs vs . Hoşçakal mutluluklar.

1|0
    0|0
    • tamam tesekkür ederimm..

• Tabi ki arayarak . Mesajla üzülür basitmiydi bu kadar der. Ara içinden geleni anlat. Sonuçta güzel şeyler yaşmıssınızdır o süre içinde birbirinizi iyi hatırlarsınız hiç olmazsa.

• oldu sagol :)

Erkekler Ne Diyor 6

• alt geçit, üst geçit, otoyol,keçiyolu, hangisini kullanırsanız kullanın; hep aynı yere çıkacak olan yollardır. ayrılacağınız kişinin sevinçten göbek atacak hali yoktur sonuçta; kırılacak tabii ki.

köşekapmaca oynamadan doğruyu söylemeyi deneyin, kırılsa bile en azından ilerde sizi iyi hatırlar.

1|0
    0|0
  • bazi seylerin aksi yoktur. iliski bitirmek bu ulkede karsi tarafi uzmek demektir. o yuzden yap gitsin biran once

1|0
    0|0
    • üzülmez fazla eminim :) cnku askımızdan öldüğümz bittiğimiz bi ilşki değil.. bitsn daha iyi. mesajlamı bitirsem arayarak mı? yuzyuze gorusemem kendisiyle..

• sen de haklisin :)

• sağol..

• üzülür her türlü seviyorsa.. ona çare bulamazsın

1|0
    0|0
  • Sana yol vermiş resmen zaten sen de ona ver gitsin beyb

1|0
    0|0
  • Cinsellik ileri anlamda yaşadınızmı ? istediğini alıp uzaklaşmış olabilir..

1|0
    0|0
    • hayır cinsel konuda bsy yasamadk tabiikide.o istedi ama ben yok dedim.elele tutusmak öpüşmek neyine yetmiyor.ben cinsel arzularını yasatmak için dogmadım :)

• Senden bedava sex ve birliktelik alamayacağını gördü ve uzaklaştı..Dönüp bakma bile.Düzgün adam değil...Ona kadın çok..Evlenmeden kimseye kapılma teslim olma..

• bi kere nefs denen bsy var.ben rezıl edemem kendmi onunla. napıosa yapsın ya.oyle yaparım sagol..

• üzmeden olmaz bu iş söylemen gerek sadece okadar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senile sonumuz yok, eksik bişiler var sanırım bunu zorlamanında, yürütmeninde bir anlamı yok kendine iyi bak falan

1|0
    0|0
  • onların taktiğini dene: çok iyi bir insan olduğun için sana layık olmadığımı anladım,sen daha iyilerine layıksın,ben aşağılık kadının tekiyim de, o anlar

3|0
    0|0
  • Sen daha iyilerine layıksın de olsun bitsin.

1|0
    0|0
  • mutlaka kırılıcak. sadece net olmalısın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...