Anne babasını huzur evine gönderip evde kedi köpek besleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Anne babasını huzur evine gönderip evde kedi köpek besleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ben şahsen tiksiniyor ve kınıyorum.!

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• Bi laf vardır.Söylesem yeridir diye düşünüyorum.

Bir anne-baba 10 çocuğa bile bakarken.O 10 çocuktan biri bile anneye-babaya bakamıyor..

Yok eşimin huzuru yok,çocuklarımın huzuru yok deyip dışlamaktır yaaa..

Eee o kadın seni beslerken büyütürken kendi huzurunu hiçe saymadı mı?

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Kendini büyüten,bu günlere getiren insanlara yapılabilecek en kötü şey.Bir gün bir huzur evinde yaşlı bir teyzeyle tanıştım.Arada da ziyaretine giderdim.Her sabah giyiniz kapının önündeki çay bahçesinde otururdu.Çocukları gelicek diye beklerdi.Benim gitmeme bile mutlu olurdu.Hemen yukarıya çıkar buzdolabındaki çikolatalardan bana verirdi.Bu duruma dayanamadım çocuğunun telefonunu aldım.Aradım.Dedim ki her gün sizi bekliyor bir hafta sonu yarım saat uğrasanız? Cevabı bağırarak ve sert bir şekilde verdi işlerim var gelemem ve yüzüme kapattı telefonu.Teyze de hergün sorardı bende yoğunmuş gelmeye çalışıcak derdim.Yalandı:( Gelmicekti.Başka bir şehire taşınınca teyzeyle bağım koptu maalesef :(Belki kalbindeki bir gün gelirler umuduyla o gülen gözlerini hayata kapamıştır.

Onlar bizi bakıp büyütürken sonsuz sabır gösterdiler.Bunu unutmamak lazım:( link

1|0
    0|0
  • anne babasına olan sevgisi olmadıktan sonra hayvan sevgisi olsa nolcak kii,..

0|0
    0|0
  • o tarz insanların evcil hayvanı bakmak için aldığını düşünmüyorum...

kendilerini tatmin ediyorlardır onlarla kesin...zamanında az duymadık köpeği yapan , eşeği yapan erkekleri , şeyini yalatan kadınları...

insanlık olsa ana babalarını öyle bırakmazlar ne olursa olsun.ana babasını düşünmeyen hayvanımı düşünecek.

1|1
    2|0
  • Hayvan oldukları için hayvanları tercih ederler rabbim insan olma şerefini tattırsın..

0|0
    2|0
  • Acınası varlıklar diyorum sadece. Yazık onca emek ver büyüt sonra huzur evine bıraksın. Hiç düşünmüyorlar yarın birgün onlar da yaşlanacak düşmez kalkmaz bir Allah diye boşuna dememişler.

0|0
    0|0
  • Cevremde yaptigim gozlemlere gore erkek cocuklar hayatinin askini bulduktan sonra anne babayi unutuyor. Kiz cocuklari anne babaya daha duskun. Evlense bile ailesini atamiyor. Genelleme degil bu sadece cevremde gordugum.

Sahsen ben anne babami asla birakamam. Onlara olan.sevgim cok farkli. Ne kadar bazen sitem etsemde onlar birtane.

0|0
    0|0
  • ileride onlarında çocuklarının köpek besleyeceğini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Kimisinde var kimisinde yok bu vicdan denen şey. Ayrıca ne ekersen onu biçersin lafı cuk oturuyor buraya.İleride aynı şey bize yapıldığında anlayabiliriz ne kadar kötü birşey olduğunu.

0|1
    0|0
  • Tamam huzur evi iyi bi şey değil de, köpeklerden ne istiyorsun?

2|0
    0|0
  • Huzur evine göndermeleri köpek bakmasalar da kötü ki. Bir de köpek kedi beslemişler ne fark eder?

1|0
    0|0
    • aynı şey değil birinde kedi ve köpeği anne babasından daha değerli gördüğü ortaya çıkıor

• diyorum ki huzur evine göndermeleri zaten değer vermediğini gösterir. üstüne bir de köpek beslemiş ne fark eder? hayvanına daha çok değer vermiş ayıp değil de annesini babasına göndermiş ayıp demek lazım bence.

• sana katılıyorum

0|1
    1|0
  • sadecee serfsiz derimm o kadar !

0|0
    0|0
  • biqün onlarda yaslanack..

0|0
    0|0
  • yatcak yerleri yok diyorum öteki dünyada

0|0
    0|0
  • e yani bunu kınamayan yoktur diye düşünüyorum

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ...

Konu çok güzel / Bundan dolayı öncelikle kutlarım. 5 Yıldız

Kedi beslemek isteyen ama beceremeyen biriyim.Babam hayatta değil,annem benim için hayatın merkezi durumunda.Huzur evine bırakacak bir karektere sahip olmayı Allah bana nasip etmesin.

Huzur evlerini düzenli ziyarete eden birisiyim.Özellikle kayışdağındaki.Orda insanın hem içini acıtan hem de çok sevindiren ilginç olaylar yaşıyorum.Fazla acıtasyon olmasın diye güzel olan bir anımı paylaşmak istiyorum.

Dışarıda gördüğümüzde,bu kızlar asla bunu yapmazlar dediğimiz bazı önyargılarımız olur.Ben huzur evine ziyarete gelen öyle kızlar gördüm ki,kucak dolusu papatlaylarla gelip,bütün yaşlıları tek tek öpüp,sarılıp,onların saçlarını düzeltip,ellerindeki papatyalarla gönüllerini alıyorlardı.Bu çok kolay bir iş değil.Zira ordaki yaşlılar, bazı insanlar için itici gelecek görüntüde olabilirler.Gözlerinde çapakları,yüzlerinde kırışıklıklar,hastalıkları vs vs. Helal olsun o kızlara ki hiç ama hiç samimiyetsiz bir sarılmalarını görmedim.

Babalar günü geliyor.Lütfen gidin.Emin olun hepsi o gün hazırlanıp bekliyorlar.Onlara verebileceğiniz en büyük hediye ; " HATIRLANMAK" .

2|0
    0|0
  • ben anama köpek kadar değer vermeyeceksem allah 1 saniye yaşatmasın beni

2|2
    0|0
  • Çok fazla türk işi film ve dizi seyretmenin yan etkilerini soruyu soran arkadaş üzerinde gözlemliyebiliyoruz. Huzur evleri bedavaya bakmıyor yaşlılara :)

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum arkadaş

1|0
    0|0
  • Ben kedi köpek besleyenleri zaten sevmiyorum. Bide ana babasını o duruma sokupta besliyorsa o insanları kopek diye beslemem...

0|0
    0|0
  • Bazı şeyleri insandan bekleyebilirsin.. İnsan kamuflajı takan tonla yaratık var.. Soru iyi..

1|0
    0|0
  • acizler o kadar ne dıyebılırım ki ...

0|0
    0|0
  • düşünmeye değer bulmuyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...