Ersun Yanalın istifası?

Bir Galatasaraylı olarak fener bitti diye düşünüyorum yeni gelecek hoca takıma alışana kadar biz şampiyon oluruz siz neler düşünüyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kim dayanır la Azize :) Fener bu yıl bir cacık yapamaz

0|1
    2|0
    • ne oldu kuyruk acına mı dokundum? :)

• Sen benim soruma cevap ver önce, ben de genişleteyim ona göre vizyonumu ;)

• Senin sorun? Manasız bir soruya ne cevap vermemi bkliyosun? :)) Kuyruk acımın olması için sizin daha başarılı bir takım olmanız lazım... başarı? fener? :)) Avrupa ve şike olaylarına hiç girmiyorum bile...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Siz ancak rüyalarınızın şampiyonu olursunuz :))

Fenerbahçe, hocasız da şampiyon olacak, 4. yıldız bizimdir ;)

Fener her türlü yener ayrıca 6S'yi Süper Kupa'da da :)

0|0
    0|2
    • nah yener mk

• Daha tarihi de bilmiyorsun, o maç 25'inde :)))

• ''LaFontene'den masallar'' he gülüm he...

• Bir galatasaraylı olarakmış ağzı olan konuşuyor

1|0
    0|1
  • İşte Galatasaray taraftarının şampiyonluk hayallerinde kullandığı bahaneleri görmüş olduk :D

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Aziz yıldırım adam saltanat kurdu :) Nese başarılı adamdı üzüldüm fener adına alışma süresi olur ama bzmkide alışacak daha inş şampiyon oluruz tabiki :)

0|1
    0|0
  • Aziz yıldırım fenere artık ciddi zararlar vermeye başladı feneri o öyle yaptı yok böyle yaptı dersiniz haklısınız ama şu an fener yerinde saymaya devam ediyorsa o da onun suçu

0|2
    0|0
    • sonunda akıllı birisi çıktı ulan erkeklere kurban olim kızlar çok mal mk :ASDA

• futbolcular çalışmaya devam eder o kadar büyük kulüplerde hoca değiştirmeyle bitmez
    hele şu 60 IQ ya sahip fenev taraftarları yılın 2014 olduğunu ne zaman anlayacak
    herhalde her sezon galatasarayı 6-0 yendiklerini zannediyorlar:D
    fb nin sallanacağı kesin ama türkiye de işlerin nasıl gittiğini bilen yerli bir antrenörle işleri düzeltirler
    çok sıkıntı olacağını zannetmiyorum
    belki süper kupayı kaybedebilirler o kadar

0|0
    0|1
  • A* ben Beşiktaşlıyım ben bile tepki verdim, ulan eski sevgilinle çıktı diye bir adam kovulur mu? O adam Fener şampiyon olsun diye afedersin g*tünü yırttı. Bu Aziz Yıldırım'ın yaptıkları da iş değil kendini iyice ''Sultan'' gibi görmeye başladı, ha bide bunları bırak birde açıklama yapan adamlarda Aziz Yıldırım korkusuyla adamı kötülüyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...