Mehmet Ali Birand'n pembe saati hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilmiyorum dikkat ettiniz mi ama pembe saat takıyor o günü prograda pembe kravat takmış pembe saat ne kadar itici olsada hadi onları uyum yapmış diyelim günlük hayatta taktığınıda internette falan gördüm ..

Benim düşüncem bir erkek pembe saat takmamalı , siz takar mısınız erkekler ?

Not: Link veremiyorum üzgünüm googleye mehmet ali birand pembe saat yazarsanız görürsünüz.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bana uymaz...

saatlerim genelde gümüş görünümlü vede beyaz dır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ya arkadaş o ne öyle cidden bende gördüm.giymiş gri takım elbiseyi pembe lastik saat takmış.nereden buldun onu diye canlı bağlantı kurasım geldi kanal d haber ile

0|0
    0|0
  • manyak o adam yahu

0|0
    0|0
  • fransızca düşünüp türkçe cevap verıyorum; yakışmışaon...

0|0
    0|0
  • casio gshock mu :)) normal bi insandan bahsetmiyoruz yakışır ona ;)

0|0
    0|0
  • eeee uuuu eeee uuuuuuuuuuu eeeeeeee çok iğrenç

0|0
    0|0
  • pembe ters bana ;)

önceleri gömlek falan giyerdım ama artık giymiyorum

0|0
    0|0
    • ya toz pembesi tşörtler bazı erkeklere yakışıyor ama saat falan ne bileyim hemde koyu pembe ya :)

• evet aslında banada yakısıyo esmer tenlıyım ama giyesım gelmıyo bılmem ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• Saat sponsoru var.Onun reklemı bir nevi.Uçuk kaçık renkler takması daha çok dikkat çekiyor.Normalde genç bir erkek takmalı ama o yaştaki takım elbiseli bir adamda komik duruyor.Zaten ana haber bültenini de komedi gösterisine çevirmiş durumda.Eğlenerek izliyorum:)

0|0
    0|0
    • ya genç bir erkeğin takmasıda biraz şey kaçmaz mı ? :)) pek tv ile aram yoktur o gün gözüme çarptı ama sunumu komik gerçekten.. sana iyi seyirler hep öyle izle eğlenerek :)

• Erkek saati gibi değil bence. Tama artık pembeyi moru herkes giyiyo falanda saatte çok itici yani bi erkekte :s

0|0
    0|0
  • Yaşına uymamış bir kere o ne ya? !

0|0
    0|0
  • Çok seksdfdgxdfsjk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...