Yönetmen olsaydınız ne tür bir film yapardınız ve konusu ne olurdu?

Sinema günümüzün en güzel geçen zamanlarıdır arkadaşlarla gitmek yada sevdiğinle artık aynı senaryolar ve taklit filmler izliyoruz. Peki siz yönetmen olsaydınız ne tür bir film yapardınız konusu ne olurdu ?

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• psikolojik gerilim olurdu mesela evde büyüyen ucube bir cocuk ama amerikan filmi tarzında değil olay gayet türkiyede geciyor ama klasik türk korku filmleri gibi salvarlı neneler esseğe binmis dedeler olmadan

0|0
    0|0
    • yorumunu beğendim şalvarlı neneler eşşeğe binmiş dedeler :D

• öyle ama öyle oluyo türk korku filmlerinde ,değilki korkmak düsüncesizce güldürüyolar

• evt haklısın bende izlediğimde gülüyorum korkmuyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• hayatımızın zaten tadı yok, ! komedi tarzı olurduu artık gülmek istiyoruz hayatımızda zaten yeterince üzücü, şeyler oluyor...

0|0
    0|0
    • evt gülmek hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu şey güzel bir komedi yapılması gerekir.

• Eğer ben yönetmen olsaydım ; Türkiye'nin iç sorununu anlatan insanları uyandıran bir film yapardım. Mesela ben TÜRK'm ama kürtlerin zamanında çok ezildiğini çoğu kişinin kandırılarak dağa çıktığını her kürtün pkklı olmadığını kürt doğmanında onların tercihi olmadığını tek millet tek dil olmanın tek yürek olmanın yollarını anlatırdım .. Şimdi bu yorumum çoğu kişi tarafından yanlış anlaşılacak ama sunnisi alevisi hepimizin bir olmamız gerektiren filmler yapardım. Aydınlattığımız 1 insan 1 insandır.

0|0
    0|0
    • ne yaparsan yap bir taraf tarafından yerden yere vurulursun :) o yüzden kimse girmiyor o kanala

• evet orası öyle böyle gelmiş böyle gidecek :)

• Korku filmi konusu da ruhlu katilli herşeyi içinde barındıran bi film =))

0|0
    0|0
  • duygusal bir film olurdu herhalde aşk üzerine :)

0|0
    0|0
  • lotr,star wars benzeri filmler sanirim..

0|0
    0|0
  • doğu-batı çatışması ya da iki dinin çatışması olurdu kesinlikle en çok dikkatimi çeken konu budur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında aklımda bir seneryo bile var.Ama kısaca fantastik,gerilim,macera ve az miktarda komik unsurlardan oluşan bir film yapardım.

0|0
    0|0
    • evt türk sinemasında bu tarz filmlerimiz hiç yok.

• finans'dan dolayı bu tarz filmler yapmıyoruz korkuyoruz para kazandıramaz baatarız diye

• Batmaya batılmaz.ama biraz farklı dünyaların kapısını açmak gerekir.Gişe hasılatı için aynı büyük şirketler gibi bol reklam veya internete önceden sızdırılmış bir kaç kare görüntü ve eleştiri.

• Benim adım Erşan Kuneri,P*rno cumuyum ben ! link

0|0
    0|0
    • arkadaşım biz burda farklı şeyler üretmeye çalışıyoruz kafamızdaki film nasıl olurdu ne yaparsak çok tutar izlenir diye senin dediğini cep telefonun kamerasıyla bile yaparsın sen bunu cinsellik bölümünde yazıp tartışabilirsin ama dediğinin yeri burası değil

• Osmanlı Tarihini anlatam muhteşem bir film yapardım Yavuz Sultan Selim , Fatih Sultan Mehmet, Kanuni Sultan Süleyman Yani Fatih'in torunu ve torununun çocuğunun filmlerini yapardım ki Dünya Alem Sultan, Adalet Görsün.

0|0
    0|0
  • korku filmi olurdu ama epey deneyim lazım bunun için de

0|0
    0|0
    • korku filmden çok farklı birşey yapmak gerekir ilgi çeksin izlensin. mesela yaratık filmi türkiyede hiç yapılmadı keşke yapılabilse :D

• şuan hayalimdeki tarz film-dizi var.

Bkz:Acayip Hikayeler

1|0
    0|0
  • savaş filmi olurdu; faşizm ve komünizm. Ve yoldaşların zaferiii

0|0
    0|0
  • Biyografi

0|0
    0|0
  • aksiyon olurdu.polisiye falan

0|0