Anne ve babaların kişilik bozuklukları hakkında ne düşünüyorsunuz?

anne ve babaların kişilik bozuklukları hakkında ne düşünüyorsunuz .. insanların etrafında kişilik bozukluklarının hayatın kalitesinin düşürdüğü hakkında tartışma götürülmez sanıyorum

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anne baba'nın kişilil bozukluğu problemi varsa eğer muhakkak bir yardım almalı gerekir bir uzmandan, çünkü onlar bir nesil yetiştiricekler, görevleri, sorumlulukları var. Nasılsa böyleyim diye yan gelip yatamazlar, o çocuklar sonra yarın birgün bir başkasına anne baba olucak, ağaç yaşken eğilir ve buluğ çağına gelene kadar anne baba'dan ne gördüyse onunla yoğurulur, bilinçli olmak lazım artık bu yüzyılda..

0|1
    0|0
    • yaw ne nesil yetişmesi nesiller çürüyor . türkiyede buluğ çağında anne baba oluyorlar ya .. büyüseler dahi hep buluğ çağındalar ya neysee :D insan en erken vakitte ebeveylenlerden .. yani ekonomik özgürlük kazanmalılar ..

• ben sana tamamen katılıyorum da ortada kişilik bozukluğundan kaynaklanan sorunlar olduğu için çözümüü de çook zoor . nerdeyse imkansız . çünküü kişilik sorunlarını bi kere kabukil etmiş değil brak yardım almayı uzmanından . psikozlardan sonra kişilik bozuklukları en umutsuz vakalar olarak görülüyor

• Orası da öyle evet, ama yine de batı balık yangider olayı yapmamak lazım, zararın neresinden dönsek kardır, biri öyle diye diğerlerini bırak olmaz..Bizim ki sadece umut ve inanç..

• kendileri kabul etmedikten sonra bu tarz hastalıkların tedavisi zor oluyor...bu yüzden de çocuklar hasta ruhlu ebeveynlerin evinde yetişiyor , bir bakmışız serseri olup çıkıyorlar...domino taşı gibi.

0|1
    0|0
    • kesinlikle çok haklısıın matesis ...ben sahsen kendimi çok özgür hissediyorum . yani yanlarında değilim ekonomil olarak özgür olduğumdan .. resmen teciz aile evinde büyümesi bi körpe çocuğun .. alkolik kocanın evinden ayrılamayan bir kadın aklıma geliyor bana sürekli böyle aşağılanan dövülün haysiyetsizleştirilmiş sistematik şekildee .. çook gezmem gerektiği içiin şahit oluyorum bu fakalaraa yanlış anlamayın sakın

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...