Hayatınızdaki erkek her gün bir hediye ile gelirse düşünceniz ne olur?

Kızlar Sorum Size,

Bu gün kız arkadaşımla ortak arkadaşımız olan ve aramızı yapan saygıdeğer arkadaşımdan öğreniyorum ki hep birşeyler aldığım için onu aldattığımı düşünüyormuş, hafta sonu tatile gidiyoruz, böyle bir konuyla bana hiç gelmedi. Bana bu konuyu açmadan başkasına açması canımı sıktı. Tatili erteleyip bu konunun üstüne mi gitsem.

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• sen bilmediğim islere mi karıstın lan neyi gözümden kacırmaya calısıyosun

derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hakkaten çok saçmalamışsın. Her gün birşeyler alınır mı? İnsanı mahcup edersin, ezersin. İlla hediye alınca harika birşey yaptığını düşünme, yeri ve zamanında bazen de ara ara sürprizlerle yapmanı anlayabilirim, ama her gün her gün olanı hiç hoş bir durum değil. Ezme karşındakini, onun da senin için birşey yapabilmesine fırsat ver... Yoksa bırakır gider seni haklı olarak. Bu yükü taşıyamaz çünkü... Kız arkadaşın da aynı şeyi yapsa sen de bunalır ve samimiyetsiz bulurdun. Garip olan kızlar değil ya da senin kız arkadaşın değil, garip olan sensin bu durumda. Durumu toparlamaya çalış. Hem senin bütçen için hem de ilişkiniz için ;)

0|0
    0|0
    • hediyeden kastım, çiçekte olabilir, direkt büyük bir yargıyla başlamışsın ki en büyük sürpriz o ken benim ezilmemek için hoşnut tutmam gerekiyordan geliyordu çiçekler, ama bayanlar bu kadar düşünebiliyor sanırım.

• Ya hediye diyen sensin ben değil... Bunun cinsi değişmez, ister altın al ister çöp parçası... Bunun bir farkı yok, ben ne demek istediğini çok rahat anladım. İnsanlığın doğasında vardır bu. Çok fedakarlık yaparsan sonucu bu olur. Yani aşırılıktan kaçınacaksın. Yoksa seni başlarından salmak için böyle absürt bahaneler bulmaya çalışırlar işte... Oduna dönüş, düşüncesiz ol demiyoruz. Siz erkeklerin bir problemi var ki vur deyince öldürüyorsunuz. Daha fazlası olunca daha etkili olur sanıyorsunuz...

• öyle erkeğe rastlamadım..ama hergün alsa galiba bazı şeyleri örtbas etmeye çalışıyor diye düşünebilirdim.

0|1
    0|0
  • tövbe ya aldatmak ne alaka şimdi ? kız arkadaşın yanlış düşünmüş. bence tatili erteleme iyice kıllanır tatile gidin ve onunla olduğunu hissettir. bu konuyuda orada uygun anda açarsın.

0|1
    0|0
  • benım gıbı oduna o fazla gelır açıkcası ama oturup benı aldatıyo dıye dusunmem

0|1
    0|0
  • Aldatiyor demem, ama kizin pek güveni yok sanirim, bu konuyu konus, tatili ertele.

0|1
    0|0
  • ben sıkılırım :S ara sıra aklına esince alsın ne öyle her gün her gün.

0|0
    0|0
  • halis muhlis sevgilidir.

0|0
    0|0
    • yani aldatıyor demezsin öyle mi?

• ayrıntıda kaybolmam, güzelligi zehir etmektense zevkini çıkartırım.

lakin bana almasın hergün hediye o da ayrı 1durum tabi.

• biz kızlar garibiz kardeş hergün hediye alsa aldatıyor almasa odun valla konuş güveni yok sana belli

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...