Süslü musunuz, markete giderken bile saçınızı başınızı yapar mısınız kızlar?

Arkadaslarım bana hep süslü diyor;artık saldım bayıra kostum cayıra okadar dikkat etmiyorum 1 aydır ne güzelmiis salas takılmak hehe :)

0|0
18|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç süslü değilim. Elimde olsa her yere pijamayla giderim ama annem kızıyor bazen. :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 17

• Ruh halime göre değişir. Gün olur çöp atmaya giderken bile giyinir kuşanırım, gün olur okula giderken bile çok sade olurum...

1|0
    0|0
  • markete falan giderken pek süslenmem ev haliyle çıkarım dışarıya saçlarım toplu halde falan hiç dikkat etmem ama başka yere giderken çok dikkat ederim.

0|0
    0|0
  • sadece markete gidecem diye maymun gibi dolasacak degilim tamam fazla süslenmem ama dikkate ederim yani

0|0
    0|0
  • hayır :)) çarşıya gideceksem evet süslenirim ama bakkala giderken de süslenmenin anlamı yok :D

0|0
    0|0
  • Ruh halime göre valla. Canım ne zaman isterse o zaman süslenirim.

0|0
    0|0
  • Yaparim

Rahat hisettmiorum bakimsizlik gibi geliyo

0|0
    0|0
  • ben süslenmek yerine gizli görevdeymişçesine şapkamı gözlüğümü takar,kapşnmu kafma geçirir, siyah eşofmanlarla tam bi gurbetçi kombini oluştururum

0|0
    0|0
    • ahahha :) ablamda bazen öyle yapıoo kimse tanımasın diye takıyo sapkayı öyle cıkıyo bazen :)

• evet markete giderken bile düzgün giyinirim..çevrem çok bakımlısın diyor..beni eşofmanla görmek nadirdir.

0|0
    0|0
  • evet markete gitmek için bile yarım saat hazırlanıyorum :/

0|0
    0|0
  • Benim kadar rahat bir kız yok herhalde :) Hiç özenmem.

0|0
    0|0
  • saçımı küçük bi tokayla tutturur üstüme spor bşeyler giyer giderim özel günler dışındaki heryere.

0|0
    0|0
  • evde bile saçımı yapar makyaj yapar otururm :)

0|0
    0|0
  • süslü degıl bakımlıyım sadece

0|0
    0|0
  • Hasta felan değilsem asla dağınık çıkmam dışarı

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla ve sevgilimle bulusurken süslenirim o kadar.

0|0
    0|0
  • Oeg daha neler, usenirim lan ben

0|0
    0|0
  • bu sabah saçımın yarısına fön çekmeyi unutmuşum. sen düşün artık.

0|1
    0|0
Yükleniyor...