Squat yapmaya başlıyoruuuum?

Evet squat yapmaya başlıyorum 1 ay yapıcam şimdi başlıyorum bu konuyu açtıktan sonra. 55 tane yapacağım yapmadan önce hangi hareketleri yapmam lazım ısınmam için? 1 ay sonra muhteşem kalçalar benim olacak :)))

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece squat mı yapıcaksın :) Külah üstü dondurma gibi olursun benden söylemesi :) 5 yıldır pro spor cuyum spor salonlarında geçiyo hayatım çok gördüm sadece squat yapan bayanlar :) Külah gibi oluyo hepsi :) Ya tüm vucudunu çalıştır ya da hiç yapma bide 1 ay squat yapmak demek maksimum haftada 2 gün yapsan 15 gün yaparsın ki 15 günde özellikle bayanlardaki testosteron seviyesine bakarsak çok az bir gelişim olur yani öyle bomba gibi muhteşem kalça filan olmaz :)

0|0
    0|0
    • Haftada iki gün değil 30 günlük program var ya onu yapacağım her gün :)

• Hergün aynı kas grubunu çalıştırmak o kası sadece yakmanı sağlar , kasın gelişmesi için ya da fitleşmesi için 48 saatlik dinlenme sürelerine ihtiyacı vardır :) Her antremanda kaslarda milyonlarca mikro yırtıklar oluştutururuz bunun içine beslendiğimizde protein ve yağ ile doldurur ki kaslar gelişsin tabi bide bu mikro yırtıklar iyileşmek zorundadır oda 48 saat sürer :) Aynı zamanda laktik asit salgılandığı için büyük ağrı duyacağımız için art arda 2 gün çalışamazsın ki onuda geçtim sürekli aynı kaı çalıştırmak ve ona yüklenmek o kası eritir ne geliştirir nede fitleştirir. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 ay yap bence

0|0
    0|0
  • Buraya mı bağışlayacaksın poponu napacaksın anlamadım ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasıl ısınacağını bilmiyorum yazarlar ama ısınmadan kesinlikle yapma. Ben yaptım 40 tane ısınmadan ve o gün merdivenlerden inmek bile işkenceydi nasıl hamladıysam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...